Nowy kłopot Kurdej Szatan z show „Taniec z Gwiazdami”. Konflikt się zaognia

Barbara Kurdej Szatan i producent show „Taniec z gwiazdami” popadli w konflikt. Była już gwiazda TVP i nieprawdopodobnej serialu M jak Miłość ma wystąpić w show telewizji Polsat – „TzG”. Okazuje się jednak, że przed rozpoczęciem pierwszych treningów Basia popadła w konflikt z produkcją programu. Powodem całej sytuacji ma być wysoka ambicja gwiazdy i chęć zwycięstwa.

Barbara Kurdej Szatan i produkcja Tańca z Gwiazdami popadli w konflikt?

CZYTAJ TEŻ: Lewandowska ze światową gwiazdą! Zdjęcie robi furorę

Barbara Kurdej Szatan w ostatnim czasie jest bez wątpienia jednym wielkim kłębkiem nerwów. Powodem całej sytuacji jest przede wszystkim konflikt aktorki z TVP. Gwiazda została zwolniona z prowadzenia programów rozrywkowych telewizji publicznej, A na dodatek nie wiadomo czy od jesieni ujrzymy ją ponownie w serialu M jak Miłość. Teraz Basia miała popaść w konflikt z produkcją show telewizji Polsat – „Taniec z gwiazdami”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Przyjaciel Wojewódzkiego się wygadał! Chodzi o orientację

Barbara Kurdej Szatan ma wystąpić w Taniec z gwiazdami. Gwiazda TVP i serialu M jak Miłość popadła w konflikt z produkcją tv Polsat.
Barbara Kurdej Szatan ma wystąpić w Taniec z gwiazdami. Gwiazda TVP i serialu M jak Miłość popadła w konflikt z produkcją tv Polsat.

Chodzi dokładnie o dobór przez produkcję partnera dla Basia Kurdej Szatan. Według nieoficjalnych informacji aktorka miała otrzymać niedoświadczonego tancerza, który nigdy wcześniej nie brał udziału w show. Gwiazda miała stanowczo zaprotestować, a powodem mają być chęci zwycięstwa aktorki. Zdaniem portalu „Interia.pl” – Barbara Kurdej Szatan chciałby otrzymać jako partnera — Rafała Maseraka, który kilka lat temu doprowadził Elę Romanowską do drugiego miejsca.

Dziewiąty sezon Tańca z Gwiazdami w telewizji Polsat

Ubiegły sezon Tańca z Gwiazdami nie obył się bez zbędnych kontrowersji. Jedną z czołowych uczestniczek programu była ex żona polskiego skoczka narciarskiego — Justyna Żyła. W sieci nie brakowało opinii na temat celebrytki, które wskazywały wprost, że talentu tanecznego nie posiada. Mimo wszystko Justyna odpadła z TzG dopiero w połowie programu. Zwycięstwo w finale odniosła polska lekkoatletka — Joanna Mazur.

POLECAMY:

Do TVP powraca legendarny teleturniej! Miliony widzów w euforii
Unia pogrąża polski projekt! Kolejne polskie koncerny idą pod nóż
Izrael tego nie daruje. Były minister powiedział co myśli o roszczeniach Tel Avivu
To koniec Biedronia? Gigantyczna afera pogrąża jego partię
Taniec Gessler wygrał internety! To trzeba zobaczyć (Film)

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →