Były mąż Rozenek ma poważne problemy. Propozycja Małgosi zwala z nóg

Jacek Rozenek w zeszłym roku miał udar, przez to popadł w problemy finansowe, jednak Małgorzata Rozenek-Majdan wspiera byłego męża. Zdecydowała się na piękny gest.

Mimo, że Małgorzata Rozenek-Majdan i Jacek Rozenek są od wielu lat po rozwodzie, to utrzymują ze sobą bardzo dobre kontakty, tak prezenterka, jak i aktor zawsze na pierwszym miejscu stawiali dobro swoich wspólnych dzieci, dwóch synów Stasia i Tadzia. Dlatego nie dziwi fakt, że w momencie kiedy Jacek znalazł się na życiowym zakręcie, to Małgosia pośpieszyła mu z pomocą i zrobiła to bez chwili zawahania.

Czytaj też: Mimo ostrzeżeń poszli do smażalni. Gdy dostali rachunek musieli zrobić zdjęcie

Ponad rok temu Jacek Rozenek przeszedł dwa udary mózgu, które spowodowały, że jego życie było zagrożone. Przyszłość aktora byłą niepewna, a później dodatkowo musiał przechodzić bardzo ciężką rehabilitację, żeby wrócić do dawnej sprawności. Już wtedy Małgorzata Rozenek-Majdan odwiedzała byłego męża w szpitalu i mógł on liczyć na jej wsparcie.

Jacek Rozenek miał udar, teraz ma problemy finansowe, Małgorzata Rozenek-Majdan wspiera byłego męża

Teraz Jacek Rozenek dodatkowo przeżywa problemy finansowe, wszystko z powodu pandemii koronawirusa Sars-Cov-2, która odebrała mu większość możliwości zarabiania. Z pewnością ostatni czas dla Rozenka nie należał do najszczęśliwszych tak zdrowotnie, jak i zawodowo.

Zobacz również: Wyszło na jaw. Wiadomo ile zarabia Krzysztof Jackowski

„Z powodu epidemii odwołano jego zabiegi. Proces przywracania sprawności cofnął się” – wyznała dobra znajoma Jacka Rozenka.

Ostatecznie Jacek Rozenek wrócił do ćwiczeń i powoli staje na nogi dzięki rehabilitacji, jednak pozostały problemy finansowe.

„Do tej pory jego najważniejszym źródłem dochodu były szkolenia z autoprezentacji dla firm. Obecnie zleceń ma niewiele. Czasem zdarza mu się prowadzić kursy zdalnie. Ale te nie są tak zyskowne” – stwierdził anonimowy informator dla jednego z pism plotkarskich.

Dotąd Rozenek starał się uczestniczyć finansowo w życiu swoich synów, co ich mama, jednak ostatnio ma problemy finansowe. Tu jednak z kolejną, tym razem totalnie niespodziewaną, pomocą przyszłą Małgosia.

„W tej sytuacji Małgosia zaproponowała Jackowi, by przekazywał tyle pieniędzy, ile będzie mógł” – dodał ten sam informator.

Jest to kolejny piękny gest Perfekcyjnej pani domu w stronę byłego męża, który z pewnością musi doceniać jej gest.

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Nie żyje znany, polski aktor. Jego twarz znają wszyscy

Czy to już zdrada? Niemieckie media wprost: „Tusk jest Polakiem, ale…”

Szpak jest bez pamięci zakochany! Zdjęcia znad morza powalają

, , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →