Bezczelne kłamstwo PO wyszło na jaw! Cała prawda o kandydaturze Trzaskowskiego

Udostępnij:

Wybory 2020: Strona wyborcza Rafała Trzaskowskiego wykupiona zanim zrezygnowała Małgorzata Kidawa-Błońska – kolejne kłamstwo PO wyszło na jaw.

Czytaj też: Rosja grozi Polsce. Po tym co zrobił nasz rząd Putin nie ma wyjścia

Cała prawda ujrzała światło dzienne, a polityczne gierki mające nigdy nie wyjśc na jaw własnie wrzeszczą z pierwszych stron gazet. okazało się bowiem, że w PO już dużo wcześniej podjęto decyzję o „rezygnacji” Małgorzaty Kidawy-Błońskiej.

Dowodem na to, są dane rejestrowe strony internetowej trzaskowski2020.pl. Zarówno wyborcy jak i przeciwnicy Platformy Obywatelskiej byli święcie przekonani, że do wyboru doszło w ostatniej chwili w drodze demokratycznego postępowania. Z danych do jakich dotarł portal wpolityce.pl wynika jasno i wyraźnie, że decyzja mogła zostać podjęta dużo wcześniej.

Strona wyborcza Rafała Trzaskowskiego

Przypomnijmy, że Małgorzata Kidawa-Błońska „dobrowolnie” zrezygnowała z kandydowania na urząd prezydenta 15 maja. Wtedy też Platforma usiłowała przedstawić sytuację tak aby było od razu widoczne, że zmiana kandydata nastąpiła w ostatnim momencie.

Zobacz także: Górniak napisała list do Szumowskiego! Znamy treść

Jednakże pech chciał, że w sieci nic nie ginie. W rejestrze WHOIS jak na doni widać, że strona wyborcza promująca kandydata na prezydenta Rafała Trzaskowskiego zostaa zarejestrowana już… 11 maja, Czyżby w najbliższym otoczeniu pezydenta Warszawy był skuteczny jasnowidz? Czy może po raz kolejny PO dopuściło się manipulacji nie tylko przeciwników, ale i swoich wyborców?

Poniżej prezentujemy screen wykonany z tej własnie strony.

Wybory 2020: Strona wyborcza Rafała Trzaskowskiego wykupiona zanim zrezygnowała Małgorzata Kidawa-Błońska - kolejne kłamstwo PO wyszło na jaw
Wybory 2020: Strona wyborcza Rafała Trzaskowskiego wykupiona zanim zrezygnowała Małgorzata Kidawa-Błońska – kolejne kłamstwo PO wyszło na jaw

Polecamy także:

Wyciekło nagranie z „zatrzymania” Burego! Co za kompromitacja

Panika w PO! Wyciekła tajna instrukcja w sprawie Trzaskowskiego

Trzaskowski z kolegami koncertowo się ośmieszył! Wpadka roku

Polecamy również:

Wizja Jackowskiego się sprawdza. Co nas czeka?

Klęska Owsiaka. Poinformował już wszystkie szpitale

Rozenek-Majdan ostro krytykuje Kaczyńskiego! Powiedziała co sądzi o PiS

loading...

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →