Gessler upokorzona w „Świat według Kiepskich”! Cała Polska to zobaczyła

Magda Gessler w Kiepskich, zrobiła im Kuchenne Rewolucje, Ferdek nie był zachwycony. Prowadząca na antenie stacji TVN program Kuchenne Rewolucje Magda Gessler pojawiła się niedawno u konkurencji. Na antenie Polsat w jednym z odcinków Świata według Kiepskich ocenia ona umiejętności kulinarne Halinki.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Wojewódzki spanikował! Zaczęła nagle mówić o jego penisie

Magda Gessler miesza z ziemią kulinarne umiejętności Halinki w kolejnym odcinku serialu Świat według Kiepskich oczywiście mowa tu o postaci, którą odgrywa Elżbieta Romanowska. Wciela się ona w zananą restauratorkę, prowadzącą m.in. Kuchenne Rewolucje na antenie TVN. Czy jej kreacja wypadła przekonująco?

Gessler w Kiepskich miażdży umiejętności kulinarne Halinki!

Magda Gessler nawiedza Świat według Kiepskich (Polsat). Prowadząca Kuchenne Rewolucje (TVN) nie ma litości dla rodziny Kiepskich.
Magda Gessler nawiedza Świat według Kiepskich (Polsat). Prowadząca Kuchenne Rewolucje (TVN) nie ma litości dla rodziny Kiepskich.

W odcinku twórcy z premedytacją wykazali to, że Gessler potrafi wyskoczyć spod każdego kamienia, wystarczy o niej wspomnieć. Gdy rodzina Kiepskich zasiadła do stołu, żeby zjeść obiad złożony z grzanek z kiełbasą, Ferdek jest z tego bardzo niezadowolony i narzeka. Zdenerwowana Halinka krzyczy do niego, żeby mu Gesslerówna przygotowała jedzenie jak mu się nie podoba i jak za dotknięciem magicznej różdżki w serialu „Świat według Kiepskich” pojawia się Magda Gessler.

Domownicy są przerażeni, a Romanowska, odgrywająca rolę naczelnej gastronomki Rzeczpospolitej, wyrzuca na wierzch wszystkie jej typowo egzaltowane zachowania, dlatego groteskowość sytuacji jest tu bardzo widoczna. Pokazano jej wady, które każdy fan Kuchennych Rewolucji zna, aż za dobrze.

ZOBACZ TEŻ: Magda Gessler ma rodzeństwo! Będziecie w szoku kim jest

Zastanawiające jest jak na to zareaguje sama zainteresowana, także Gessler ma prawo czuć się wzburzona tą kreacją. Ale znając jej dystansu do własnej osoby, twórcy mogli po prostu zaprosić ją osobiście do zagrania siebie samej, pewnie by się zgodziła. Problemem mogłoby być tylko to, że Polsat to konkurencja… Właśnie pewnie dlatego Gessler pojawiła się w serialu Świat według Kiepskich” grana przez inną aktorkę

Na koniec, co sądzicie o występie Elżbiety Romanowskiej w roli Gessler? Dała radę zagrać przekonująco? Kiepskich oglądaj na antenie stacji Polsat lub na Ipla.tv.

POLECAMY:

Wiśniewski naprawdę to powiedział! Chodzi o penisa…
Wojewódzki dodał zdjęcie. Nawet jego fani zmieszali go z błotem
Tak naprawdę wygląda Gąsiewska! Fani w szoku
Musiał dodał zdjęcie i rozpętał burzę. „Jak tak można?!”
Gessler bez makijażu na Insta! Wszyscy się srogo zdziwili

, , , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →