Skandal po materiale TVP! Festiwal nienawiści i kłamstwa

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wybuchł skandal po tym jak Wiadomości TVP zrelacjonowały jak Jarosław Kaczyński 10 kwietnia odwiedza groby wszystkich którzy zginęli w katastrofie smoleńskiej, Ilona Łepkowska zwróciła na to uwagę wpisem. gorzko tego pożałowała.

ZOBACZ TEŻ: Rząd podał datę odmrożenia gospodarki. Koniec zagrożenia?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Aktualnie w Polsce panują obostrzenia wprowadzone przez rząd z powodu pandemii koronawirusa. Do tej pory z powodu zakażenia COVID-19 zmarło ponad 200 Polaków, a ponad 7000 uznano za chorych.

Niestety w tej sytuacji nie każdy ma zamiar stosować się do rządowych zaleceń. Czy do tego grona można również zaliczyć prezesa Prawa i Sprawiedliwości?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jarosław Kaczyński na grobach w czasie zakazu – Wiadomości TVP bronią prezesa PiS

W całym kraju zostały wprowadzone obostrzenia z powodu pandemii koronawirusa. Na ich podstawie władzę zakazały przede wszystkim gromadzenia w większe skupiska oraz odwiedzania pewnych konkretnych miejsc takich jak między innymi lasy, parki oraz również cmentarze.

Niestety przykład do ich przestrzegania nie płynie bezpośrednio od strony partii rządzącej, która tego typu zakazy postanowiła wprowadzić.

Chodzi w tym aspekcie przede wszystkim o zachowanie prezesa PiS, który 10 kwietnia postanowił odwiedzić groby ofiar katastrofy smoleńskiej oraz również grób swojej matki.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zobacz również: Nowe zachorowania i zgony, kolejna granica przekroczona

W sieci wybuchła olbrzymia fala oburzenia. Internauci wyrazili w bardzo mocny sposób swój negatywny stosunek do zachowania prezesa PiS. W tym gronie była również Ilona Łepkowska – scenarzystka, której TVP zawdzięcza sukces takich produkcji jak Barwy Szczęścia oraz M jak Miłość.

Niestety krytyka pisarki została użyta przez TVP do kontynuacji szerzenia podziałów politycznych w Polsce. Po materiale Wiadomości zareagowała gildia scenarzystów Polski, która zwróciła uwagę na niski poziom materiału TVP.

Dziennikarze publicznego medium nie skontaktowali się z autorką, by poznać jej intencje, łamiąc zasady warsztatu i etyki dziennikarskiej. Użyli fragmentów listu do nieobiektywnego, manipulacyjnego ataku na konkurencyjne, prywatne media. Samo w sobie jest to szokujące”

czytamy w oświadczeniu Gildii.

Zwrócono również uwagę, że to Ilona Łepkowska jest autorem ostatnich sukcesów seriali TVP.

Dokonano tego w TVP, której rynkowy sukces od blisko 30 lat współtworzy scenarzystka i producentka Ilona Łepkowska. Seriale jej autorstwa przez trzy dekady przyciągają do TVP wielomilionowa widownię, bijąc niezliczone rekordy oglądalności.

Wybuchł skandal po tym jak Wiadomości TVP zrelacjonowały jak Jarosław Kaczyński 10 kwietnia odwiedza groby, Ilona Łepkowska zwróciła na to uwagę.
Wybuchł skandal po tym jak Wiadomości TVP zrelacjonowały jak Jarosław Kaczyński 10 kwietnia odwiedza groby, Ilona Łepkowska zwróciła na to uwagę./

Źródło: wp

Polecamy także:

Obowiązek noszenia maseczek: znamy szczegóły

Najgorsze dopiero przed nami! „Boje się, że będziemy wybierać kogo leczyć”

Skandal w UK! Wyciekł tajny 860-stronicowy dokument

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →