Wiśniewski i Tajner biorą rozwód – już po pierwszej rozprawie. Znamy szczegóły

Udostępnij:

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner czekają aktualnie na drugą rozprawę rozwodową. Liderowi Ich Troje nie udało się zakończyć małżeństwa z córka prezesa PZN na pierwszej rozprawie. Wydaję się jednak, że druga rozprawa będzie ostatnią. Para ma być ze sobą pogodzona i bez problemu ze sobą rozmawiają. Dowodem mają być zdjęcia fanów wrzucone na portal Instagram, gdzie widać jak wciąż aktualna małżonkowie ze sobą rozmawiają. Na dodatek te doniesienia potwierdza Super Express.

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner biorą rozwód

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Doda celowo to zrobiła. Fani w szoku! „Widać Ci…”

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner byli małżeństwem przez 7 lat. Para wzięła ślub w 2012 roku i był on bez wątpienia sporym szokiem w świecie polskiego show-biznesu. Dominiki w gruncie rzeczy nikt nie znał. Jedyną pewną informacją na jej temat był fakt bycia córką prezesa PZN — Apoloniusza Tajnera. Zdaniem wielu związek Dominiki z Michałem przyniósł jej sporą popularność, którą dziś może spożytkować, udzielając się jako prezenterka.

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner biorą rozwód. Lider Ich Troje czeka na drugą rozprawę. Ich relację przedstawiają fani na portalu instagram.
Michał Wiśniewski i Dominika Tajner biorą rozwód. Lider Ich Troje czeka na drugą rozprawę. Ich relację przedstawiają fani na portalu instagram.

Para mimo małżeństwa trwającego 7 lat nie doczekała się potomstwa. Mimo to Michał traktował syna Dominiki jak własne dziecko. Lider Ich Troje na to samo mógł liczyć ze strony swojej żony, która w pełni zaakceptowała dzieci gwiazdora z poprzednich związków. Na portalu instagram nieraz mogliśmy się przekonać, iż przez długi czas Dominika oraz Michał byli bardzo szczęśliwym małżeństwem.

CZYTAJ TEŻ: Magda Gessler śpiewa w TVN. Tego jeszcze nie widziałeś

Wiśniewski i Tajner kiedy druga rozprawa?

Aktualnie para czeka na drugą rozprawę rozwodową, która definitywnie ma zakończyć ich związek. Według znajomych Michała i Dominiki mają oni być ze sobą już dawno pogodzeni i bez problemu ze sobą rozmawiają. Najprawdopodobniej ich związek zakończy się bez prania brudów, które jednak w każdej chwili mogą wyjść w najmniej spodziewanym momencie.

POLECAMY:

Tak naprawdę wygląda Gąsiewska! Fani w szoku
Wieniawa ma nowego faceta – Baron poszedł w odstawkę?
Przełom w sprawie zaginięcia Woźniak Staraka! Nowy ślad
Anna Mucha w odważnej kreacji! Fani pod wrażeniem
Wstrząsające! Ochroniarz Staraka chciał się zabić – nowe fakty

, , ,