Wojciechowska w ciąży? Ujawniła prawdę

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Martyna Wojciechowska to jedna z najbardziej popularnych dziennikarek i osobowości komercyjnej stacji TVN. Pani Martyna zyskała rozgłos dzięki programowi „Kobieta na krańcu świata”. Formuła programu polega przede wszystkim na podróżowaniu Wojciechowskiej po całym świecie. Kobieta przy tej okazji opowiada swoim widzom o państwie, w którym w danej chwili przebywa. Odcinki programu Martyny Wojciechowskiej cieszą się od lat sporą popularnością wśród widzów. Wiedząc że Wojciechowska i Kossakowski łatwo uwierzyć w to, że Wojciechowska jest w ciąży. Jaka jest prawda? Z pomocą jak zwykle w takich sytuacjach spieszy Instagram.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

CZYTAJ TEŻ: To najgorsze co Gessler zrobiła w programie! O włos od tragedii

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Martyna Wojciechowska prywatnie jest związana z Przemysławem Kossakowskim. Para nie zdradza mediom zbyt wielu szczegółowych dotyczących ich związku. Z tego właśnie powodu na temat relacji pary powstało wiele hipotez oraz zwykłych plotek. Jedna z nich miała nawet mówić o tym, że podróżnicza jest w ciąży. Jaka jest prawda?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wojewódzki ujawnił swój romans ze znaną aktorką! Wyśmiała go

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Martyna Wojciechowska jest już po ślubie?

Związek Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego trwa już od pewnego czasu. Para raczej po cichu z dala od fleszy i kamer chcę budować swoją relację. Z tego właśnie powodu powstało już wiele przypuszczeń i pytań w sprawie ich stanu cywilnego. Jedne źródło wskazuję, że para planuje ślub. Z drugiego wynika, że para jest już dawno po cichym sakramentalnym „tak”. Natomiast trzecie źródło wskazuję na rozstanie. Jak widać postawa Martyny i Przemka nie ułatwia życia mediom — i bardzo dobrze!

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Zapytali Warszawiaków na kogo głosowali. Odpowiedzi szokują

Wojciechowska Kossakowski "Kobieta na Krańcu Świata" TVN. Czy Wojciechowska jest w ciąży? Odpowiedź jak zwykle w takich sytuacjach dał nam Instagram.
WojciechowskaKossakowski „Kobieta na Krańcu Świata” TVN. Czy Wojciechowska jest w ciąży? Odpowiedź jak zwykle w takich sytuacjach dał nam Instagram.

Wojciechowska w ciąży?

CZYTAJ TAKŻE: Ryszard Kotys udzielił wstrząsającego wywiadu. To koniec

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Najnowsza informacja dotycząca Martyny i Przemka dotyczyła stanu liczbowego w brzuchu Martyny — tak, czy Martyna Wojciechowska jest w ciąży? Ten temat został poruszony podczas programu „DDTVN”. Prowadzący zapytali Wojciechowską wprost o to, czy zamierza poszerzyć stan rodziny. Podróżniczka odpowiedziała na pytanie twierdząco, lecz naiwny okaże się ten, kto pomyśli, że chodziło akurat o dziecko w rozumieniu małego brzdąca.

Nowe cele podróżniczki

Martyna Wojciechowska przyznała, że rodzi, ale fundację i nowy sezon programu „Kobieta na krańcu świata”. Fundacja podróżniczki ma się skupiać przede wszystkim na pomocy kobietom. Wojciechowska przez lata pokazywała swoje spore zainteresowanie względem kobiet znajdujących się w potrzebie na całym świecie. Teraz chce udzielać im wsparcia przy pomocy fundacji.

POLECAMY:

Kuba Wojewódzki znika z TVN? Wiemy kiedy to nastąpi
Jacek Rozenek umiera! Stan jest fatalny. Partnerka zabrała głos
Krupa dodała film na Instagram. Wszystkich wryło!
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →