Gąsiewska ledwo się zasłoniła! Mężczyźni oszaleli

Udostępnij:

Wiktoria Gąsiewska jak na swój wiek osiągnęła już bardzo dużo, a teraz zapowiada kolejną bombę. Co to może być? Gąsiewska, którą zapewne nie jeden fan płci męskiej chciałby zobaczyć nago znana jest przede wszystkim z popularnego serialu Rodzinka.pl, który z bardzo dużym powodzeniem jest emitowany na antenie TVP. Prywatnie młoda i piękna aktorka jest partnerką młodszego od siebie chłopaka jakim jest Adam Zdrójkowski. Podobnie jak ona jest bohaterem serialu. Para jest bardzo popularna i co rusz pojawia się na portalu Instagram z nowymi propozycjami dla swoich fanów.

Najwięksi fani serialu Rodzinka.pl pamiętają jeszcze czasy, gdy główni bohaterowie byli jeszcze dziećmi. Teraz patrząc na nich aż ciężko uwierzyć w to jak szybko leci czas. Niewątpliwie pomysł na nakręcenie i emisję serialu to był strzał w dziesiątkę nie tylko dla stacji ale i dla grających w serialu aktorach.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kurdej Szatan zdobyła się na szczere wyznanie. Daje do myślenia!

Młode talenty artystyczne, dzięki rolom jakie przyszło im odgrywać w popularnym sitcomie Rodzinka.pl, zdobyły niezbędne doświadczenie i umiejętności, które jak widzimy bardzo mocno przydają się w tym aby wspinać się po kolejnych szczeblach kariery.

Wiktoria Gąsiewska – młody wiek, wielki talent i sukces

Jedną z aktorek, które odniosły niebywały sukces poprzez serial Rodzinka.pl jest Wiktoria Gąsiewska. Co prawda dołączyła ona dopiero w późniejszych odcinkach produkcji TVP, jednakże od razu skradła serca widzów. Zwariowana postać w jaką przyszło się wcielić aktorce zapewne na długo pozostanie w naszych pamięciach.

CZYTAJ TAKŻE: Gessler znów to zrobiła! Ludzie nie kryją wzruszenia

Z wielkim entuzjazmem widzowie serialu przyjęli wiadomość o tym, że Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski są parą. Chwilę później dość dużą kontrowersją był fakt, że aktorka jest starsza od swojego kolegi z planu. Jednakże Gąsiewska od początku jasno deklarowała, że dla nich wiek nie ma żadnego znaczenia.

Adam Zdrójkowski jest zazdrosny? Zdjęcia Wiktorii rozpalają zmysły

Gąsiewska (Rodzinka.pl) jak na swój wiek osiągnęła dużo, wspiera ją Adam Zdrójkowski jej partner i wraz z nią bryluje na Instagram, zapewne nie jeden chciałby zobaczyć aktorkę nago
Gąsiewska (Rodzinka.pl) jak na swój wiek osiągnęła dużo, wspiera ją Adam Zdrójkowski jej partner i wraz z nią bryluje na Instagram, zapewne nie jeden chciałby zobaczyć aktorkę nago

Baczni obserwatorzy konta Instagram naszych bohaterów doskonale wiedzą, że Wiktoria nie oszczędza estetycznie męskiej części swojej widowni. Jej zdjęcia rozpalają zmysły, a ona jako piękna kobieta w dodatku świadoma swoich wdzięków zasypuje nas bardzo „smacznymi” zdjęciami.

Gąsiewska od tych najgorętszych zdjęć, w stroju, prawie nago, po te zmysłowe które pozostawiają wiele wyobraźni. Wszystkiemu przygląda się Adam ale jak widać jest dumny ze swojej partnerki i ie zamierza jej w niczym ograniczać.

źródło: Instagram, wLocie.pl

POLECAMY:

Kasia wylatuje z domu Wielkiego Brata! Fani są w szoku
Doda kusi w sieci. Tak gorąco jeszcze nie było!
Szok! Nie uwierzysz czym teraz zajmuje się Magda Gessler!
Gwiazdor Rancza przeszedł trepanacje czaszki. Jego stan był poważny
Wiśniewski i była żona razem?! Ludzie nie dowierzają
loading...

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →