Wstyd! Kayah pluje na Polaków publicznie. Obrzydliwe słowa

Kayah udzieliła wywiadu dla „GW”, gdzie nie kryła swojego załamania względem zachowania Polaków. Chodziło przede wszystkim o podejście naszego społeczeństwa do środowiska LGBT, które w ostatnim czasie jest poważnie krytykowane.

Powodem takiej postawy są w głównej mierze ostatnie incydenty, w których w roli głównej wystąpili działacze spod tęczowej flagi. Takim stanem rzeczy jest załamana Kayah, która bardzo dosadnie to wyraziła w ostatnim wywiadzie.

Kayah udzieliła wywiadu dla „GW”, gdzie nie kryła swojego załamania względem zachowania Polaków

Ale nie całkiem umiemy jeszcze korzystać z wolności. Najpóźniej przyjdą zmiany mentalne, które pozwolą się nam wyrwać z zakompleksienia. Kiedy nie znamy, nie rozumiemy. Kiedy nie rozumiemy, boimy się. A kiedy się boimy, widzimy wszystko w krzywym zwierciadle albo atakujemy na ośleprozważała celebrytka.

Kayah stwierdziła, że wstydzi się za rodaków.

Wstydzę się za rodaków, kiedy jestem świadkiem zamkniętości, wrogości bez powodu, braku tolerancji, zaściankowości i mesjanistycznej megalomanii. Kiedy palą tęczę na Placu Zbawiciela albo jak krzyczą, że „Pokłosie” to film antypolski. I po tych niby-patriotycznych marszach 11 listopadawyznała piosenkarka.

źródło: ProPolski

Polecamy także:

Wykrzyczał prawdę także o zamachu na WTC? Po tym jak to wyznał, zginął z rąk policjanta

Największe polskie gwiazdy także bez matury! Nie do wiary…

Wystarczy także jedna szklanka dziennie! Efekty widać od razu

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →