Znany aktor obraził prezydenta Andrzeja Dudę. Będzie miał problemy?

Wybory prezydenckie 2020: Aktor Jacek Poniedziałek postanowił bardzo krytycznie, a wręcz wulgarnie odnieść się do prezydenta RP. Nie brakuje zdań, że słowa Poniedziałka mogą podchodzić również pod znieważenie głowy państwa.

Niestety w ostatnim czasie nie jest to jedyna tego typu sytuacja. Wielu celebrytów wręcz oszalało po kolejnej wygranej Prawa i Sprawiedliwości kolejnych w wyborach. Mimo wszystko tym razem Jacek Poniedziałek przekroczył wszelkie granice i normy dobrego smaku.

Czytaj też: Potwierdzono bardzo złe wieści. Tysiące Polaków załamuje ręce

Wybory prezydenckie 2020: Aktor Jacek Poniedziałek atakuje prezydenta Polski

Nie ulega wątpliwości, że tegoroczne wybory prezydenckie były dla Koalicji Obywatelskiej nadzieją na pierwsze pokonanie Prawa i Sprawiedliwości od ponad pięciu lat. Ta sztuka jednak im nie wyszła, lecz należy podkreślić, że wielkich różnic między Andrzejem Dudą a Rafałem Trzaskowskim nie było.

Zobacz również: Orban na szczycie w Brukseli dziękuje Morawieckiemu. Znamienne słowa

W tej sytuacji wielu synoptyków i wyborców włodarza Warszawy postanowiło wyrazić swoje rozgoryczenie. Wśród nich jest Jacek Poniedziałek, który w bardzo wulgarny sposób zaatakował prezydenta.

Mówią, że to nie wina pana prezydenta, tylko jego otoczenia i służb. Ale co innego jest najbardziej zawstydzające. To, co ten napompowany bufon pierdoli przez telefon i jego żenująca angielszczyzna rodem z mołdawskiej prowincji sprawiają, że ze wstydu chciałoby się schować w ciemnej norze. Cały świat musi mieć bekę nie z niego tylko, ale z nas wszystkich, Polaków, których ten pajac został właśnie wybrany prezydentem! Żałosny nadęty klaun! – napisał na Facebooku aktor, a następnie usunął swój wpis.

Wybory prezydenckie 2020: Aktor Jacek Poniedziałek postanowił bardzo krytycznie, a wręcz wulgarnie odnieść się do prezydenta RP. Nie brakuje zdań, że...
Wybory prezydenckie 2020: Aktor Jacek Poniedziałek postanowił bardzo krytycznie, a wręcz wulgarnie odnieść się do prezydenta RP. Nie brakuje zdań, że…

Źródło: Propolski

Polecamy także:

Tomasz Lis skrytykował Andrzeja Dudę

Problemy małżeńskie Wałęsów wyszły na jaw

PILNE: Sławomir Nowak ma postawione zarzuty. To jego koniec

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →