Ostre wystąpienie Bosaka w Sejmie. Puściły mu nerwy

Ostre wystąpienie Bosaka w Sejmie: Krzysztof Bosak, kandydat Konfederacji dosadnie skomentował porozumienie Kaczyńskiego i Gowina.

Zobacz również: Szok! Doda zdobyła się na szczere wyznanie – chodzi o alkohol

Krzysztof Bosak nie zostawił suchej nitki na porozumieniu Jarosława Kaczyńskiego i Gowina, które dotyczy przesunięcia terminu wyborów. Z mównicy sejmowej padły bardzo ostre słowa. „Być może odpowiecie przed Trybunałem Stanu” – grzmiał Krzysztof Bosak..

Po długim okresie niepewności i oczekiwania podjęto decyzje o nawiązaniu współpracy pomiędzy Gowinem i Kaczyńskim. Po ogłoszeniu o przesunięciu wyborów prezydenckich zapadła jeszcze jedna. Ta o poparciu przez Jarosława Gowina ustawy o wyborach korespondencyjnych.

Czytaj też: Przepowiednie, które mówią o pandemii. To początek zagłady

„Okazuje się, że dwóch panów ustaliło, co nam ogłosi Sąd Najwyższy. Czy ktoś wyobraża sobie analogiczną sytuację w Kongresie Amerykańskim? Że dwóch kongresmenów wychodzi i powie, co ogłosi Sąd Najwyższy?”

– stwierdził Krzysztof Bosak w Sejmie.

Ostre wystąpienie Krzysztofa Bosaka w Sejmie

„Uczyniliście marionetkowymi ciała takie, jak Państwowa Komisja Wyborcza, prezydent, Trybunał Konstytucyjny, a teraz do marionetkowych ciał dołącza Sąd Najwyższy”

– dodał kandydat na prezydenta.

„To wszystko jest niepoważne. I tylko dlatego, że nie chcecie skorzystać z przepisów konstytucyjnych, pozwalających bez ani jednej ustawy, odsunąć wybory o 3 miesiące” – kontynuował Bosak. „Dlaczego to robicie? Odpowiedź jest prosta. Po to, aby podnieść poziom konfliktu politycznego. Cynicznie uważacie, że na tym skorzystacie”

– grzmiał bosak z mównicy sejmowej

„Cyniczna gra nastrojami, to gra wykraczająca poza standardy naszego ustroju, poza standardy przyzwoitości, poza standardy konstytucji, za co możecie i być może odpowiecie przed Trybunałem Stanu”

– podsumował Bosak.

Ostre wystąpienie Bosaka w Sejmie: Krzysztof Bosak, kandydat Konfederacji dosadnie skomentował porozumienie Kaczyńskiego i Gowina
Ostre wystąpienie Bosaka w Sejmie: Krzysztof Bosak, kandydat Konfederacji dosadnie skomentował porozumienie Kaczyńskiego i Gowina

Polecamy także:

Chylińska ujawniła długo skrywany sekret – ma chore dziecko?

UWAGA: Za dwa tygodnie już ich nie kupisz. Miliony Polaków załamanych

Zdjęcia satelitarne ujawniły sekret Kim Dzong Una. Mamy się bać?

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →