Przepowiednie, które mówią o pandemii. To początek zagłady

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Przepowiednie o koronawirusie: Jeane Dixon wieszczyła koniec świata już w latach 60, są również takie przepowiednie, które wieszczą koniec świata 2020, czy dosięgnie nas apokalipsa?

Czytaj też: Wałęsę ostro poniosło. Zwrócił się do wszystkich Polaków

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Bieżący rok jest bez wątpienia bardzo nieprzewidywalny. Najpierw cały świat żył wydarzeniami mającymi miejsce w Australii,  gdzie spłonęło wiele tysięcy hektarów lasów i pól. W między czasie świat był również na krawędzi wybuchu kolejnego światowego konfliktu. Chodzi tu o konfrontacje między Stanami Zjednoczonymi a Iranem.

Aktualnie ludzkość walczy z epidemią koronawirusa, lecz to nie wszystko. Za oceanem pokazały się szerszenie o rekordowych rozmiarach. Czy to ma świadczyć o znakach zbliżającej się apokalipsy? A może to po prostu zbieg okoliczności?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czy istnieją przepowiednie o koronawirusie?

Jeane Dixon to przede wszystkim znana amerykańska wróżka. Kobieta już na samym  początku lat 60. ogłosiła,  że wkrótce ludzi czeka zagłada w 1963 roku. Po tych słowach  ludzie byli pełni obaw.

Mimo wszystko okazało się, że koniec świata nie nastąpił.  W takiej sytuacji kobieta podjęła decyzję,  że „przełoży” apokalipsę na 2020. Czy tym razem jej wizja się spełni? Ciężko powiedzieć, lecz z pewnością w tym roku tak wiele się dzieję,  że koniec świata byłby dopełnieniem wszystkiego.

Autorzy listy przepowiedni końca świata z serwisu Rational Wiki podkreślają jednak, że  data podana przez wróżkę była na tyle odległa, że nikt nie mógł jej po prostu zarzucić głoszenia głupot.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jednak rok 2020 nadszedł i już od samego początku sprawia, jakby chciał mimo wszystko potwierdzić tezę stawianą przez znaną pani astrolog. Mimo wszystko kobieta w kwestii dokładności podania czasu końca świata nie jest sama.

Zobacz również: Powrót do szkoły jeszcze w maju? Jest jasny komentarz

Podobny czas nadejścia końca świata podał  Kenton Beshore, prezydent Światowego Stowarzyszenia Biblii. Mężczyzna kilka lat temu potwierdził słowa Dixon. Jednocześnie wytypował przełom 2020 i 2021 jako ostatni moment istnienia naszego świata.

Beshore miał dojść do takich wniosków na podstawie swoich badań prowadzonych na Piśmie  Świętym. Niestety autor powyższej tezy już nie żyje. Mimo wszystko jego zwolennicy podkreślają, że epidemia koronawirusa jest widocznym i dosadnym potwierdzeniem, tego, że koniec świata ma być tuż za rogiem.

Jeane Dixon wieszczyła koniec świata już w latach 60, są równiez takie przepowiednie, które wieszczą koniec świata 2020, czy dosięgnie nas apokalipsa?
Jeane Dixon wieszczyła koniec świata już w latach 60, są również takie przepowiednie, które wieszczą koniec świata 2020, czy dosięgnie nas apokalipsa?/ screen YouTube

Źródło: Interia

Polecamy także:

Tak postępuje się z chorymi na COVID-19 w Polsce. Wstrząsający materiał

Trafiono na trop w sprawie Kacperka. Nowe informacje

Poważna pomyłka Ministerstwa! Liczba zakażonych jest inna niż podano

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →