Zamachowska ostro atakuje TVP. Ciekawe czy miała takie samo zdanie jak tam pracowała?

Zamachowska ostro atakuje TVP i dokument Sylwestra Latkowskiego. Wydaje się to o tyle niedorzeczne, że pisząc wszystkie te ostre słowa nie wspomina że kiedyś to wstrętne TVP ją karmiło jako jedną ze swoich największych gwiazd.

Zobacz również: Obrzydliwy atak Tuska na rząd! Internauci wściekli przypomnieli niewygodne fakty

Pod koniec 2019 zwolniono Zamachowską z TVP. Od tego momentu zaczął się jej festiwal nienawiści. Wcześniej przez kilka lat prowadziła program „Pytanie na śniadanie”.

Najpierw Zamachowska była spokojna o swoja karierę i przeżycie gdyż patrząc na pozostałych kolegów ze stacji, którzy szybko znaleźli inne zajęcie stwierdziła, że z nią będzie podobnie. Tak się jednak nie stało.

Czytaj też: To koniec Wałęsy? Były prezydent w sądzie. Prawda wyjdzie na jaw

Do dziś jest bezrobotna i to pewnie dlatego tak ostro pluje jadem w ostatniego swojego pracodawcę. Czyżby chciała w ten sposób przymilić się telewizji TVN?

Zamachowska ostro atakuje TVP

Zamachowska skomentowała ostatnio film Latkowskiego

„Po drugie, TVP może sobie robić, co im przyjdzie do głowy, kto bogatemu zabroni? Nie rozumiem tylko, dlaczego reżyser Leszek Kumański, który wpadł na genialny pomysł odgrzania kotleta, osoba znana z kreatywności i chęci zmiany, również w zakresie własnego światopoglądu, nie wpadnie na nowy pomysł misyjnego show, który spełniłby jego ambicje i oczekiwania finansowe”

– napisała Zamachowska na Instagramie

Dalej nie wytrzymała i skomentowała sytuację TVP

„Ja wiem, że TVP się wyżywi, a niektórzy artyści po prostu nie mogą umrzeć z głodu, pandemia czy nie. Ale serio? Teraz? Gdy zakręcono kurek z finansowaniem dla wszystkich instytucji kultury do końca roku, gdy kultura w tym kraju zdycha, wy będziecie pląsać w tv za pieniądze, które powinna dostać polska onkologia?”

– napisała gwiazda.

Zamachowska ostro atakuje TVP i dokument Sylwestra Latkowskiego. Wydaje się to o tyle niedorzeczne, że pisząc wszystkie te ostre słowa
Zamachowska ostro atakuje TVP i dokument Sylwestra Latkowskiego. Wydaje się to o tyle niedorzeczne, że pisząc wszystkie te ostre słowa

Źródło: Instagram

Polecamy również:

Po tych słowach Manowskiej opozycja się wściekła! Boją się?

Tusk zaatakował rząd PiS. Internauci mu tego nie darowali

Latkowski znowu uderza w Szyca. Zarzucił mu potworną rzecz!

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →