Cichopek zniszczy Hakiela – jest wściekła. „Będzie pozew!”

Po tym jak Marcin Hakiel wystąpił u Kuby Wojewódzkiego rozpętało się prawdziwe piekło. Katarzyna Cichopek nie utrzymała nerwów na wodzy i wybuchła. Wszystko przez słowa jakie jej były partner wypowiedział pod jej adresem podczas słynnego show.

Tajemniczy informator na którego powołuje się serwis pomponik potwierdził, że posypać mogą się pozwy i jest t tylko kwestią czasu. Ofiarą i głównym poszkodowanym w całej aferze ma być Marcin Hakiel.

Marcin Hakiel podczas show u Kuby Wojewódzkiego nie szczędził słów opowiadając o swojej byłej żonie i jej nowym partnerze. Katarzynie Cichopek nie podobało się to co usłyszała i postanowiła przerwać milczenie. Czy Hakiel tego pożałuje?

Marcin Hakiel o Cichopek i Kurzajewskim – leciały iskry

„W kuluarach dużo się dzieje. Moja była partnerka i jej facet robią sobie ze mnie pożywkę. I wśród przyjaciół i w branży. Ta informacja jest sprawdzona” – mówił Hakiel.

Wspominał też że nie mówi o wszystkim co się dzieje i działo z uwagi na dzieci.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„To jest trauma dla dzieci i tak, jak syn ma 14-naście lat i wiele rzeczy wydaje mi się, że już bardziej zrozumiał, tak z córką wydaje mi się, że wiele tu jeszcze rozmów czeka. To nie jest tak, że nagle zatrzymaliśmy życie i mogliśmy mieć miesiąc, żeby to wszystko poukładać. Jak ja już podjąłem decyzję, że to jest koniec, to trzeba było to poukładać, zapewnić dzieciom dwa domy, one żyją tydzień u mnie i tydzień u mamy. My mamy naprzemienność i to jest trudne” – wyjaśniał.

„Do sądu trafią odpowiednie pozwy” – Cichopek nie daruje Hakielowi

To właśnie ten fragment na temat dzieci miał tak zagotować aktorkę i prezenterkę, że postanowiła pogrozić palcem publicznie. Jak przekonuje tajemniczy informator, do którego dotarł portal Shownews, już został zaangażowany prawnik w tę sprawę i można wkrótce spodziewać się pozwu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Kasia zdaje sobie sprawę, że jej 9-letnia córka może być narażona na prawdziwe szykany w szkole. Nigdy nie wybaczy Marcinowi, że dał się wciągnąć w manipulację Wojewódzkiego i nie zażądał usunięcia fragmentu dotyczącego Heleny na etapie montażu” – ujawnił informator.

„Decyzja już zapadła i wkrótce do sądu trafią odpowiednie pozwy, nie tylko w sprawie naruszenia dóbr osobistych Kasi i Macieja” – twierdzi informator.

Polecamy również: