Maciej Trojanowski nie żyje. To koniec pewnej epoki
Maciej Trojanowski nie żyje

Nie żyje Maciej Trojanowski, który był prezenterem telewizyjnym najbardziej znanym z programów takich jak „Nie do wiary” oraz „Strefa tajemnic”. Mężczyzna zmarł w zeszły piątek mając 72 lata.

O śmierci przyjaciela Macieja Trojanowskiego poinformował Maciej Znajdek-Znaniewski. „Spędziliśmy razem kawał życia. Przyjdzie kiedyś czas, żeby to opisać. Dziś Strefa 11 okrywa się żałobą” – przekazał.

Wiadomo już też co z pogrzebem, wszystkie informacje na bieżąco są przekazywane. Maciej Trojanowski, prowadzący i współtwórca popularnego programu „Nie do wiary”, zmarł 13 października.

Maciej Trojanowski nie żyje, prowadzący program „Nie do wiary” i „Strefa tajemnic”

„Zjeździliśmy razem pół świata. Wspólnie przemierzyliśmy setki tysięcy kilometrów, spędziliśmy razem tysiące godzin w studiu i w terenie. Zrobiliśmy ponad 300 odcinków NDW. Słowem spędziliśmy razem kawał życia. Przyjdzie kiedyś czas, żeby to opisać. Dziś Strefa 11 okrywa się żałobą, bo choć kilkanaście miesięcy temu wróciliśmy do prac nad reaktywacją 'Nie do wiary’ to słowa 'Witam w Strefie 11′ już nie padną” – w takich słowach przyjaciel pożegnał Macieja Trojanowskiego.

W komunikacie przekazał także informacje dotyczące pogrzebu:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Wszystkich, którzy chcą pożegnać Maćka informujemy, że ceremonia pogrzebowa odbędzie się w najbliższy piątek, 20 października, o godzinie 13:00 w kościele mieszczącym się przy ul. Rynek 17 w Starych Babicach” – zaznaczył.

Nie żyje Maciej Trojanowski, który był prezenterem telewizyjnym najbardziej znanym z programów takich jak "Nie do wiary" i "Strefa tajemnic"
Nie żyje Maciej Trojanowski, który był prezenterem telewizyjnym najbardziej znanym z programów takich jak „Nie do wiary” i „Strefa tajemnic” – źródło; Facebook

Wielu Polaków zasiadło przez telewizorami i z wypiekami na twarzy oglądała klimatycznie prowadzone i realizowane programy o niewyjaśnionych zjawiskach. Wraz ze śmiercią Trojanowskiego kończy się pewna era w polskiej telewizji.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Głębokie wyrazy współczucia dla rodziny i przyjaciół.

To także Cię może zainteresować: