TVN znowu to zrobił! Jawna kpina z Jarosława Kaczyńskiego [FOTO]

TVN to jedna z najbardziej kontrowersyjnych polskich stacji telewizyjnych. Tego typu sytuacja nie powstała bez przyczyny. Jednym z najważniejszych jej powodów jest przede wszystkim czynne angażowanie się stacji w politykę i zdecydowane opowiedzenie się po jednej ze stron konfliktu politycznego w naszym kraju.

Niestety TVN w celu realizacji swojej polityki propagandowej jest gotowe użyć wszystkich możliwych metod, aby upokorzyć ugrupowania związane z prawicą, a w szczególności rządzące Prawo i Sprawiedliwość. Zakpili z Jarosława Kaczyńskiego.

Kpina z Jarosława Kaczyńskiego

Używanie w tym celu wszelakich  programów rozrywkowych nie jest czymś nowym dla telewizji rodem z ulicy wiertniczej. Tak było niestety i tym razem.

W popularnym programie „Milionerzy” padło pytanie dotyczące Jarosława Kaczyńskiego i jego ubiegłorocznego wyjazdu z najbliższymi współpracownikami w Beskidy.

Pytanie dotyczyło stroju prezesa PiS, który ubrał się ze znajomymi w peleryny przeciwdeszczowe w barwach narodowych. Oczywiście wszystko co patriotyczne od ręki musi być negatywnie odebrane przy ulicy Wiertniczej.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pytanie brzmiało następująco:

tvn zakpił z Jarosława Kaczyńskiego

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

TVN prowadzi ANTYkampanię

To nie pierwszy raz gdzie w jednym z najpopularniejszych teleturniejów pada pytanie polityczne wycelowane wprost w opcję rządzącą.

Do tej pory mieliśmy okazję usłyszeć pytania dotyczące wielu polityków Prawa i Sprawiedliwości w tym między innymi; Ministra Waszczykowskiego, Mariusza Błaszczaka, Bartłomieja Misiewicza, Marszałka Terleckiego, Patryka Jakiego. Swojego czasu mocno na „topie” w programie Milionerzy by Jan Szyszko.

Wszystkim, którzy wciąż jeszcze dziwią się temu na co stacja TVN sobie pozwala przypominamy, że zdecydowanie jako największa tuba propagandowa opozycji prowadzi swoistą antykampanię aby zrazić Polaków do obecnie rządzącej siły politycznej.

Fakt, że robi to w sposób najbardziej prosty, prymitywny czyli poprzez wyśmianie w popularnych programach rozrywkowych świadczy jedynie o przemyślanej akcji i planie, który konsekwentnie realizowany jest na oczach wciąż wielomilionowej widowni.

Pozostaje mieć nadzieję, że zdecydowana większość dokładnie zauważa to co my i nie daje się manipulować .

To może Cię zainteresować: