Stacja TVN oszukała widzów! Propaganda na całego

Stacja TVN nie cieszy się zbyt dobrą opinią w polskim społeczeństwie. Powodem tej tendencji są liczne manipulację stacji. Nie chodzi tu już o angażowanie się w tematy stricte polityczne i opowiadanie się po jednej ze stron konfliktu. Kilka dni temu  telewizja ponownie użyła swoich nieczystych metod w celu oszukania swoich widzów.

Stacja TVN : kolejna manipulacja? 

Mamma Mia! Here We Go Again! – amerykański film w reżyserii Ola Parkera, będący kontynuacją ekranizacji musicalu Mamma Mia! z 2008, którego fabuła opiera się na piosenkach szwedzkiego zespołu ABBA. Spektakl zyskał popularność na całym świecie. Tej okazji na podbicie popularności i oglądalności nie mógła sobie darować stacja TVN, które dopuściły się zastosowania bardzo kontrowersyjnej metody.
Anna Wendzikowska została zapowiedziana jako osoba, która w imieniu stacji ma przeprowadzić wywiad z dwiema aktorkami filmu „Mama Mia 2”. To jednak okazało się kompletną fikcją.
Dziennikarka oraz aktorki ani razu nie pojawiły się razem w tym samym kadrze. Jedyne co się zgadza, to kwiatki na obu planach i ten sam niebieski filtr na materiale wideo.

Portal plotek.pl poprosił stację o komentarz w całej sprawie, który brzmi następująco:
– Zabieg montażowy w wywiadzie Ani Wendzikowskiej to powszechna praktyka w wywiadach z zagranicznymi gwiazdami. Dziennikarze ze względu na ograniczenia czasowe i techniczne czasami decydują się na nagranie samego wywiadu z gwiazdami, swoje pytania dogrywając później. – tłumaczy w odpowiedzi przedstawiciel TVN.
Pierwszy raz słyszymy o tego rodzaju  wywiadzie, gdzie aktorki „Mama Mia 2” prawdopodobnie nigdy nie widziały i nie słyszał o stacji TVN oraz jej dziennikarce.

Stacja TVN to główne medium opozycji?

Nie ulega wątpliwości, że stacja TVN już dawno opowiedziała się po jednej ze stron konfliktu politycznego w naszym kraju. TVN w wielu swoich materiałach atakuje aktualny rząd Prawa i Sprawiedliwości. To między innymi z TVN mogliśmy się dowiedzieć o prawie milionowych marszach opozycji, które w rzeczywistości liczyły ledwo kilka tysięcy.
Nie od dziś również wiadomo, że TVN nie ma po drodze z Polską prawicą. Wszelkie wydarzenia związane z tą stroną polskiej sceny politycznej są przedstawiane zazwyczaj w bardzo negatywnym świetle.
Stacja TVN kompromitacja