11-latka urodziła dzieci własnego brata. Szokujące tłumaczenie rodziców

Udostępnij:

Do szpitala La Ariixaca w hiszpańskiej Murcji trafiła 11-letnia dziewczynka, która skarżyła się na bóle brzucha. W trakcie rozmowy z lekarzami okazało się, że jest w ciąży i właśnie rozpoczęła się akcja porodowa! Wezwano też policję. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że ojcem dziecka jest najprawdopodobniej jej 14-letni brat.

Po kilku godzinach 11-letnia dziewczynka została mamą. Urodziła zdrowego chłopca. Nie wiadomo, czy brat dziewczynki przyznał się do ojcostwa. Do ustalenia tego faktu potrzebne będzie przeprowadzenie testów DNA.

W tej chwili pewne jest to, że nawet, gdyby te przypuszczenia się potwierdziły, chłopak nie zostanie ukarany, ponieważ – według hiszpańskiego prawa – jest za młody na to, by usłyszeć zarzuty.

Rodzice 11-latki, imigranci z Boliwii, już złożyli wyjaśnienia w tej bulwersującej sprawie. Jak podały hiszpańskie media, rodzice 11-latki nie podejrzewali, że ich córka spodziewa się dziecka. Byli przekonani, że dziewczynka ma problemy z jelitami. Nie zauważyli też wcześniej, że ich córka znacząco przybrała na wadze.

Media nie podają tożsamości dziewczynki dla dobra jej oraz dziecka. Nie jest to jednak najmłodsza mama w Hiszpanii. Osiem lat temu w szpitalu Jerez dziecko urodziła 10-letnia dziewczynka.

loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *