Jackowski ma przerażającą przepowiednię dla wszystkich Polaków. Chodzi o wojnę

Udostępnij:

Krzysztof Jackowski słynie z tego, że jego przepowiednie dobrze się sprawdzają. Tym bardziej martwiące jest to, że teraz ma przerażającą przepowiednię dla wszystkich Polaków. Żarty się skończyły, chodzi o wojnę.

Krzysztof Jackowski wysławił się trafnymi przepowiedniami. Wielokrotnie pomógł policji w odnalezieniu osób zaginionych oraz rozwiązaniu spraw trudnych. Dlatego zdobył zaufanie Polaków i każda jego nowa przepowiednia wzbudza zainteresowanie. Ostatnia jednak przeraża.

Krzysztof Jackowski o wojnie

Jackowski od dawna mówi o wiszącej nad światem III wojnie światowej. Twierdzi, ze rok 2017 ma być ostatnim rokiem względnego spokoju. Potem zapanuje chaos. Według jasnowidza, kiedy już wybuchnie wojna, najbezpieczniej będzie tam, gdzie nie będzie uchodźców.

Podczas wojny najspokojniejszymi rejonami mają być ziemie w pobliżu Rumunii, Bułgarii i Węgier. Dla Polski pojawia się jeszcze jedna istotna przepowiednia – w 2018 roku z polityki ma zniknąć Jarosław Kaczyński.

Nie wiadomo, jaki będzie powód jego odejścia – czy umrze, zachoruje, wycofa się z polityki czy pod wpływem różnych ruchów politycznych przestanie być w końcu istotną postacią. Tak czy inaczej, Jackowski wieszczy jego szybki koniec w polityce.

Jednakże o Kaczyńskim Jackowski mówił już w ubiegłym roku, w podobnym tonie. Wtedy jednak nic się w jego sprawie nie zmieniło. Być może wojna też odłoży się w czasie, ale warto śledzić na bieżąco sytuację na świecie.

loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *