Janusz Gajos zaatakował Prawo i Sprawiedliwość w TVN. Takiej kontry się nie spodziewał!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Janusz Gajos i Jerzy Zelnik to dwaj wybitni polscy aktorzy. Obaj udzielają się na tematy związane zarówno ze światem aktorskim, jak i również politycznym. Gajos od dawna nie ukrywa swojego braku sympatii do ugrupowania Jarosława Kaczyńskiego — Prawa i Sprawiedliwości. Wyraził to niedawno w jednym z wywiadów dla stacji TVN. Szybko z kontrą przybył mu Jerzy Zelnik, który od dawna nie kryje sympatii do ugrupowania Prawo i Sprawiedliwość.

Janusz Gajos i Jerzy Zelnik: Gajos krytykuję w TVN. Zelnik odpowiada

ZOBACZ TEŻ: Wojewódzki upokorzony przez Kukiza. Widzieli to wszyscy

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Janusz Gajos i Jerzy Zelnik bez wątpienia sporo się różnią pod kątem swoich politycznych upodobań. Wyraźnie podkreślił to Janusz Gajos w stacji TVN, gdzie mocno skrytykował Prawo i Sprawiedliwość. Zdaniem aktora znanego z takich filmów jak choćby „Czterej Pancerni i Pies” – za rządów PiS ciężko czuć się bezpiecznie. Jarosław Kaczyński z takiej antyreklamy z pewnością zadowolony nie jest. Dodajmy, że to nie pierwszy tego typu komentarz w ostatnim czasie wymierzony w partię rządzącą.

Jarosław Kaczyński zaatakowany w TVN przez Gajosa. Kolejny atak na Prawo i Sprawiedliwość?

CZYTAJ TAKŻE: Ujawniamy! Tak mieszka Paździoch z „Kiepskich”. Będziecie w szoku

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Na antenie stacji TVN Janusz Gajos wprost oznajmił, iż nie chcę, aby jego los był zależny od jednej osoby. Chodziło mu tu przede wszystkim o postać prezesa PiS. Jarosław Kaczyński w kręgu aktorów raczej zbyt wielu wielbicieli nie posiada. Są od tego oczywiście drobne wyjątki.

Janusz Gajos krytykuje Prawo i Sprawiedliwość w TVN. Kontruje go Jerzy Zelinik. Jarosław Kaczyński przeżywa kolejny atak na swoją partię
Janusz Gajos krytykuje Prawo i Sprawiedliwość w TVN. Kontruje go Jerzy Zelinik. Jarosław Kaczyński przeżywa kolejny atak na swoją partię

Po tych zarzutach szybko odpowiedź przyszła ze strony drugiego z aktorów. Tomasz Zelnik stwierdził, że zarówno Gajos, jak i również wielu jego kolegów gdzieś się zgubiło w swoich poglądach. Jego zdaniem ich zachowaniu jest za wiele emocji, A zbyt mało rozsądku. Aktor nie ukrywał braku zrozumienia względem Janusza Gajosa.

– Janusz sam siebie skomentował. Współczuję mu, że kieruje się emocjami, a nie rozsądkiem. Przykro mi, że wielu moich kolegów zeszło na manowce. O polityce coraz częściej wypowiadają się ludzie, którym brakuje rozeznania. Ich sądy są powierzchowne. Żyją w lęku i zarażają lękiem – skrytykował Gajosa Zelnik w rozmowie z portalem WP.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Prawo i Sprawiedliwość liderem sondaży. Jarosław Kaczyński może spać spokojnie?

Jarosław Kaczyński i Prawo i Sprawiedliwości nie mają się aktualnie czym przejmować. W sondażach aktualnie rządząca partia zostawia daleko w tyle resztę ugrupowań. Druga w sondażach Platforma Obywatelska osiąga wyniki o ponad połowę niższe od tych Prawa i Sprawiedliwości. To prawdziwy pogrom.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Doda w szpitalu! Jej wpis rozrywa serce. Sprawa jest poważna
Wstrząsające wyznanie Wellman! „Gardzę sobą”. To Koszmar
III wojna światowa wisi na włosku! Świat wstrzymał oddech
Wojewódzki pluje na katolików. To już przesada
Krystyna Pawłowicz załamana! Błaga o pomoc! Odpowiedź przyszła natychmiast

źródło: wpolityce.pl

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →