Najgorętsze sceny Gąsiewskiej! Wyrosła na prawdziwą seksbombę

Wiktoria Gąsiewska wyrosła na prawdziwą seksbombę, gorące sceny z filmu „W lesie dziś nie zaśnie nikt”, gdzie występując nago pokazała piersi to tylko kropla w morzu wszystkich „atrakcyjnych” produkcji których podjęła się Wiktoria.

Czytaj też: Uwaga: Ostrzeżenie IMGW dla całej Polski. Drastyczna zmiana

Pierwszy raz Wiktorię Gąsiewską mogliśmy oglądać w filmie Jana Jakuba Kolskiego pod tytułem Jasminum. Dziewczyna miała wtedy siedem lat, następnie widzowie pokochali ją za jej występ w kultowym już dzisiaj serialu Rodzina Zastępcza.

Minęło kilka lat i Wiktoria pojawiła się w kolejnym hitowym serialu, tym razem w TVP, była to Rodzinka.pl, jej kariera zaczęła się od tego momentu rozwijać w bardzo szybkim tempie, a nastolatka stała się idolką swojego pokolenia.

Już w 2017 roku rozgłos przyniosła jej także informacja o związku z kolegą z palny Rodzinki.pl, Adamem Zdrójkowskim. Aktorzy są już ze sobą od trzech lat i już zaczynają krążyć plotki o możliwym sformalizowaniu związku.

Gorące sceny w jakich występuje Gąsiewska działają na wyobraźnię

„Będę walczyła o tę miłość, chciałabym, żeby Adam był moją miłością na całe życie”

– wyznała młoda gwiazda na początku związku z Adamem.

Trzeba dodać, że obecnie Wiktoria gra także w dwóch innych serialach. Są to Barwy Szczęścia, a także Pierwsza Miłość. Ostatnio mogliśmy ją także oglądać w pierwszym polskim slasherze W lesie dziś nie zaśnie nikt, gdzie aktorka zdecydowała się pójść na całość i wystąpiła przed kamerami kompletnie nago. Męska część jej fanów czekała na tą chwilę z niecierpliwością.

W LESIE DZIŚ NIE ZAŚNIE NIKT - DRUGI TEASER FILMU

Mimo olbrzymiego sukcesu, Wiktoria uważa, że prawdziwą aktorką będzie dopiero po skończeniu Wyższej Szkoły Teatralnej. Jednak mimo tych słów nadal nie zdecydowała się aplikować do żadnej. Wiązałoby się to niestety z rezygnacją z ról w serialach i filmach przynajmniej na rok.

Zobacz również: Wiadomość z ostatniej chwili: Ministerstwo podaje nowy bilans

„Kiedy cię nie widać, nie ma cię w show-biznesie. W dzisiejszych czasach popularność jest bardzo ważna, ale nie najważniejsza”

– stwierdziła aktorka, jasno dając do zrozumienia, że boi się zrobić ten krok.

Wiktoria Gąsiewska wyrosła na prawdziwą seksbombę, gorące sceny z filmu "W lesie dziś nie zaśnie nikt" gdzie występując nago pokazała piersi zrobiły furorę
Wiktoria Gąsiewska wyrosła na prawdziwą seksbombę, gorące sceny z filmu „W lesie dziś nie zaśnie nikt” gdzie występując nago pokazała piersi zrobiły furorę. Screen/ YouTube

Źródło: Interia

Polecamy także:

Kim jest Bogusław Wojewódzki- ojciec gwiazdy TVN- co ukrywa Kuba?

UE kładzie ręce na Węgry! „Będziemy kontrolować”

Kolejne zgony i zachorowania. Nowe dane ministerstwa

, , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →