Jackowski powiedział co się stanie z niezaszczepionymi! Przerażająca wizja mrozi krew w żyłach

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Krzysztof Jackowski po raz kolejny miał wizję dotyczącą koronawirusa, tym razem jednak powiedział co się stanie z niezaszczepionymi.

Czytaj też: Wstrząsająca wiadomość! Nie żyje młody aktor. Miał tylko 23 lata

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

W najnowszej wizji, słynny jasnowidz przypomniał, że na temat czwartej fali koronawirusa wspominał już na początku 2021 roku. Teraz jego słowa ponownie nie napawają optymizmem.

„Zapowiadałem czwartą falę już na początku roku – że w lipcu już na ten temat będzie się dużo mówiło, a w sierpniu się zacznie. Dużo na to logicznie wskazuje […] Jaka ona będzie? Nadmieniałem państwu wtedy, że będziemy się autentycznie czegoś bali. Zastanawia mnie to. Czego możemy się bać? Człowiek przywykł do obecnej sytuacji, […] lęk z tym związany powinien być mniejszy […]

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Będzie na pewno inaczej, niż było dotychczas. Niektóre tylko rzeczy będą podobne, to będzie bardziej zorganizowane, bardziej ułożone i bardziej konkretne niż to, co było, niż poprzednie trzy fale […]

Nowa wizja Krzysztofa Jackowskiego przeraża

Zaczęło mnie nachodzić jedno słowo w stosunku do czwartej fali. Powiem to słowo – kompromitacja. I nie chodzi tu o Polskę. W trakcie czwartej fali może dojść do jakiejś kompromitacji. Coś nie tak jest, coś nie tak poszło. Pamiętajcie to słowo, że w trakcie czwartej fali nastąpi kompromitacja, która może mieć wydźwięk na cały świat” – powiedział Krzysztof Jackowski w swoim najnowszym nagraniu.

Dalej Jasnowidz tłumaczy, że ta fala nie przyjdzie nagle, będzie się rozwijać stopniowo aż ponownie doprowadzi do wprowadzenia ogromu nowych obostrzeń.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Szokujące informacje! Czwarta fala nastąpi szybciej. „Dawno tak nie było”

„Czwarta fala zacznie się segmentami, to znaczy w regionach, ale bardzo szybko. Dojdzie do takiego momentu, że czwarta fala zacznie się bardzo szybko rozprzestrzeniać. Na początku będzie ułożony plan zapanowania nad tym, po czym okaże się, że ten plan jest niczego wart.

Wzrost zachorowań będzie błyskawiczny. W drugiej połowie sierpnia zacznie się “mała fala”, która nie opadnie już, ale będzie małą falą. Będzie się mówiło, że to jest w miarę bezpieczna fala. Ta “mała fala” potrwa do połowy września i wtedy zaczną być nagłe wzrosty. Mam odczucie, że na tę falę nałoży się druga fala, czyli przyjdzie coś jeszcze innego […]

Co się stanie z niezaszczepionymi?

Gdy po małej fali przyjdzie nagły wzrost, obostrzenia zaczną być bardzo poważne i bardzo restrykcyjne. Bardzo mocno będą egzekwowane, czego nie było w poprzednich trzech falach.

Najbardziej przerażające jednak jest to co powiedział o osobach które nie mają zamiaru się zaszczepić. Stwierdził, że będą miały one utrudniony dostęp do lekarza, nie będą wpuszczane do urzędów, bankó a zakupy będą mogły robić tylko w specjalnie wyznaczonych miejscach.

„Będziemy się bali tych restrykcji. One będą nierówne, ponieważ ci, którzy się zabezpieczyli, będą mieli mniejsze restrykcje. Ci, którzy się nie zabezpieczyli, będą w bardzo konkretnych restrykcjach. To będzie dotyczyło różnych kwestii: praca zawodowa, pójście do urzędu, pójście do banku […] Służba zdrowia także będzie obcięta restrykcjami dla takich ludzi. Takie mam poczucie” – stwierdził.

Krzysztof Jackowski po raz kolejny miał wizję dotyczącą koronawirusa, tym razem jednak powiedział co się stanie z niezaszczepionymi.
Krzysztof Jackowski po raz kolejny miał wizję dotyczącą koronawirusa, tym razem jednak powiedział co się stanie z niezaszczepionymi.

Polecamy również:

Niemiec obrażał Polaków w tramwaju. Nasi nie pozostali mu dłużni! [WIDEO]

Szczepionki na COVID-19 maja wpływ na płodność? Ujawniono szokujące wyniki badań

Huber Urbański miał poważny wypadek! Jego auto zostało zmiażdżone

Europa wstrzymała oddech. Kaczyński właśnie to ogłosił. Eurokraci się wściekną

To koniec PO. Skandal po spotkaniu Tuska, Budki i Trzaskowskiego

Popełniłeś ten błąd w spisie powszechnym? Możesz trafić do więzienia

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →