Dwie młode kobiety trafiły do szpitala z ciężkimi obrażeniami pochwy. Lekarze ujawnili prawdę

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Sytuacja jest tak nieprawdopodobna, że trudno to uwierzyć. Niestety to wydarzyło się naprawdę. Czasem ludzie miewają różne pomysły, jednak te dwie młode kobiety musiały udać się do szpitala po jednym z takich genialnych pomysłów.

Czytaj też: Popek tym nagraniem rozpętał burzę! „Bezczelny” filmik bije rekordy popularności

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Dwie młode kobiety inspirowane wynalazkiem feministek postanowiły… skrócić sobie okres. „Ekstrakcja menstruacyjna”, opisana przez feministyczne aktywistki Lorraine Rothman i Carol Downer w latach 70 mogła być najprawdopodobniej inspiracją.

Urządzenie nazwane Del Em miało szybciej zakończyć miesiączkę. Wystarczył do tego wziernik, słoik, strzykawka i kaniula. Zastosowanie urządzenia miało po pierwsze przyspieszyć menstruację oraz pomóc w wykonaniu aborcji. Później gdy aborcja zaczęła w Stanach Zjednoczonych wchodzić jako legalna, urządzenie miało służyć tylko i wyłącznie jako sposób na szybsze zakończenie uciążliwego dla wielu kobiet krwawienia.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Dwie młode kobiety trafiły do szpitala z ciężkimi obrażeniami pochwy

Dwie młode kobiety postanowiły zainspirowane tym pomysłem pomóc sobie przez co wylądowały w szpitalu z ciężkimi obrażeniami pochwy. Pielęgniarka wyjaśniła co się stało.

“Nie wiem, czy to była Eureka, Dyson, Hoover czy jakaś inna Walmart, ale tak… to był odkurzacz. To nie jest tak, że uda Ci się odessać krew w czasie okresu. Próżnia, jak nastąpiła przez zassanie, wcale nie sprawi, że krew się skończy. Twój organizm przez to może przejść ogromny szok”

Dr Adeeti Gupta wytłumaczyła dla Daily Mail:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

“To straszny, niebezpieczny pomysł. Może to prowadzić do poważnych urazów i infekcji pochwy. Ekstrakcja menstruacyjna za pomocą próżni może z pewnością wywołać szok dla organizmu. Na szczęście nie widziałam takiego przypadku nigdy wcześniej. Jeśli jednak któraś z kobiet z nieznanych przyczyn zrobiłaby coś takiego, to musi wiedzieć, że okres wcale się nie skończy wcześniej, a do tego może dojść do wstrząsu, poważnych urazów pochwy prowadzących do utraty krwi, albo po prostu do wstrząsu neurogennego.

Zobacz także: Wnuczka zrobiła babci zdjęcie. Po jej śmierci dostrzegła na nim coś przerażającego

Za każdym razem, gdy wkładasz coś do macicy, narażasz się na perforację, krwawienie, infekcję, bezpłodność. Nie jest to strefa, w której warto eksperymentować. Myślę, że kobiety, które twierdzą, że bezpiecznie robić to w domu, zawyżają swoje możliwości.”

Źródło: Daily Mail, Webniusy

Polecamy również:

Olejnik tym razem przesadziła! To koniec jej i programu „Kropka nad i”. Nawet fani zmieszali ją z błotem

Afera pedofilska w Platformie? Ujawniono znane nazwiska. Dla Polaków do ogromny wstrząs

Lekarz tuż po porodzie upuścił noworodka, który spadł na główkę. Wszystko nagrał ojciec. Film mrozi krew w żyłach

Horror na pogrzebie. Grabarz zaczął piłować dziecięcą trumnę na oczach rodziców

Kazikowi puściły nerwy i wykrzyczał szokujące słowa! Gigantyczna afera, o której mówią wszyscy. Popierasz?

Otwór wielkości średniego państwa na Antarktydzie. To bardzo złe wieści

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →