Gdy pokazała te zdjęcia, internauci zaczęli ją upokarzać. „Jesteś obrzydliwa!”, „To obleśne”

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Joanna Kenny to kosmetyczka, która zdecydowała się na odważny krok po tym jak zaczęto na nią wołać „kobieta z wąsami”. Zaserwowała użytkownikom Instagrama sesję zdjęciową jakiej nie zapomną na bardzo długo.

Czytaj też: Rodzice Roksany Węgiel powiedzieli „dość”! Musieli stanowczo zareagować na to co się z nią dzieje

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Sesja zdjęciowa jaką wykonała sobie Joanna Kenny zbulwersowała wielu internautów, którzy nie zostawili na niej suchej nitki. Kobieta zdecydowała się na zapoczątkowanie akcji, która ma zadanie zaakceptowanie swoich kompleksów. W jej przypadku był to wąsik. Jako „kobieta z wąsem” często spotykała sie z krytyką i radami aby owłosienie z twarzy usunąć.

Co dziwne wcale nie było ono bujne, a zarost na twarzy miał jasny odcień. Pewnego dnia kobieta się wykurzyła, podkreśliła swoje „wąsy” ciemnym tuszem i zrobiła kilka fotek… To był dopiero początek. Dalej pojawiły się zdjęcia nieidealnego ciała, przebarwień na skórze itd…

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pokazywanie tego, że nie każdy wygląda jak modelka z pierwszych stron magazynów modowych jest do przyjęcia, jednak dla wielu obserwujących jej profile w mediach społecznościowych fotografie na których kobieta pozuje np w rozkroku są już mniej smaczne. Wylała się na nią fala krytyki. I jak zwykle bywa w takich sytuacjach, część komentarzy była zwykłą konstruktywną krytyką, a część sięgała dna rynsztoka.

„Jesteś obrzydliwa!”, „To obleśne”, – krytykowali ci najbardziej oburzeni, ona jednak dalej tłumaczyła po co to robi.

„Owłosienie na twarzy nie oznacza, że jestem brudna. Zarost nie sprawia, że jestem mniej kobieca. Akceptacja tego szczegółu wyglądu nie jest oznaką zaniedbania. Widoczne włoski nie muszą świadczyć o problemach hormonalnych. Mogą być dziedziczne. Pozostawiając je na swoim miejscu, nie potępiam tych, którzy je usuwają. Wszyscy powinniśmy mieć prawo wyboru i wyglądać tak jak chcemy” – tłumaczy.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zobacz także: Gwiazdy nie mają z czego żyć! Pokazali swoje emerytury. Narzekają, że są za niskie

Joanna Kenny to kosmetyczka, która zdecydowała się na odważny na Instagramie krok po tym jak zaczęto na nią wołać "kobieta z wąsami".
Joanna Kenny to kosmetyczka, która zdecydowała się na odważny na Instagramie krok po tym jak zaczęto na nią wołać „kobieta z wąsami”.
Joanna Kenny pokazuje często swoje niedoskonałości
Joanna Kenny pokazuje często swoje niedoskonałości
Niektóre zdjęcia, które wrzuca Joanna Kenny są naprawdę.... osobliwe
Niektóre zdjęcia, które wrzuca Joanna Kenny są naprawdę…. osobliwe

Polecamy również:

Nagranie z pszczołami błyskawicznie obiega sieć. To niesamowite co robią

Nowe wstrząsające fakty ws. zaginięcia Iwony Wieczorek. Gdy to wyznał wszyscy byli w szoku

Lista nowych grzechów opublikowana. Z tego musisz się wyspowiadać

Pani Beata przeżyła śmierć kliniczną i ujawniła co jest po śmierci. To nie mieści się w głowie!

Przez 4 lata wysyłała SMS-y do swojego nieżyjącego ojca. Nagle dostała odpowiedź i nogi się pod nią ugięły

Majka Jeżowska ma dziś 61 urodziny. Gdy pokazała się w bikini, wszystkim opadły szczęki

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Daniel Wyrzykowski

Interesuję się wieloma rzeczami, jednakże najwięcej uwagi poświęcam bieżącym wydarzeniom ze świata show-biznesu. Twierdzę, że w każdej plotce jest ziarno prawdy
View all posts by Daniel Wyrzykowski →