Katecheta dał uwagę uczniowi. Odpowiedź matki podbija sieć
Po tym jak matka wrzuciła do sieci zdjęcie na którym widać uwagę jaką katecheta dał uczniowi oraz jej odpowiedź, mocno zawrzało.

Sprawa wywołała wiele kontrowersji oraz pobudziła internetową społeczność do dyskusji na temat wychowania dziecka i nie tylko. Po tym jak matka wrzuciła do sieci zdjęcie na którym widać uwagę jaką katecheta dał uczniowi oraz jej odpowiedź, zawrzało. Pojawia się tyle samo słów za jak i przeciwko postępowaniu matki.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Podczas awantury usiadła na mężu. Rozegrał się dramat…

Użytkownicy Facebooka już dawno przywykli do tego, że co jakiś czas publikowane są w sieci różnego rodzaju „kwiatki”, które szybko zyskują sławę. Tak stało się i tym razem. Na jednej z grup facebookowych opublikowano uwagę jaką katecheta dał uczniowi oraz odpowiedź matki chłopca. Ksiądz katecheta nie mogąc sobie poradzić z jednym z uczniów w klasie postanowił wymierzyć mu karę upomnienia w postaci uwagi. Chłopak nie stosował się do poleceń, a nauczyciel nie mógł sobie z nim poradzić. Jeżeli spodziewacie się furii ze strony matki i ukarania syna to jesteście w błędzie, bowiem odpowiedź kobiety powaliła na kolana.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Katecheta dał uwagę uczniowi. Odpowiedź matki może szokować

“Aleksander nie reaguje na wskazówki nauczyciela. Ks. katecheta” – napisał katecheta uwagę uczniowi

Matka nie pozostała dłużna i w odpowiedzi napisała co o tym wszystkim myśli, co naturalnie, patrząc na formę odpowiedzi wywołało nie małą dyskusję w sieci.

“Ja nie mam takiego problemu, proszę sobie radzić we własnym zakresie. Mama” – skomentowała mama chłopca.

Zdjęcie jest bardzo często komentowane, a internauci widocznie podzielili się na dwie grupy. Niestety bardzo wielu ludzi przyklaskuje takiemu komentarzowi co nie dziwi, bowiem ostatnio panuje prawdziwa niechęć do kleru i instytucji Kościoła. Jednak wśród komentujących znaleźli się też tacy, którzy wspominają, że nie należy dawać przyzwolenia dzieciom na okazywanie braku szacunku dla osób od nich starszych. Słusznie zauważono, że chłopak powinien stosować się do reguł panujących w szkole, a uwaga kobiety była nie na miejscu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pojawiły się także rady wypisania chłopaka z lekcji religii, jeżeli tylko osoba księdza jest problemem.

Żałosne i głupie. Przykład dziecku daje idealny! Niech na głowę księdzu wejdzie – dlaczego nie?! Mamusia przecież nie zabrania! Trzeba cierpieć na brak szarych komórek i być bezczelnym oraz aroganckim, aby taki poziom osiągnąć” – czytamy.

“No niby fajnie, ale często rodzice usprawiedliwiają swoje źle wychowane dzieci, bo nie widzą, jak się naprawdę zachowują w szkole” – napisano w komentarzach.

A wy? Co sądzicie?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Katecheta dał uwagę uczniowi. Odpowiedź matki podbija sieć
Katecheta dał uwagę uczniowi. Odpowiedź matki podbija sieć

Polecamy także:

To małżeństwo nie śpi ze sobą od 8 lat. Powód mocno zaskakuje…

Rozszyfrowano list opętanej zakonnicy sprzed 350 lat. Przerażająca treść

Nagle podczas pogrzebu stało się coś, czego nikt nie potrafi wyjaśnić. To nagranie obiega świat

Michał Wiśniewski naprawdę to powiedział! Zaczął gadać o… penisie

Seryjny morderca-kanibal zatrzymany. W domu na stole leżały szczątki, gdy policjanci zeszli do piwnicy byli przerażeni (Zdjęcia)

Przerażające nagranie. Kopnął staruszka w plecy i zrzucił do kanału, później śmiejąc się uciekł. Złapali go…

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});