Michał Wiśniewski naprawdę to powiedział! Zaczął gadać o… penisie

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Michał Wiśniewski jakiś czas temu postanowił wypowiedzieć dość kontrowersyjne zdanie twierdząc, że mały penis to kompleks mężczyzn. Jak się do tego zabrał i co z tym porównał?

Czytaj też: Seryjny morderca-kanibal zatrzymany. W domu na stole leżały szczątki, gdy policjanci zeszli do piwnicy byli przerażeni (Zdjęcia)

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Lider Ich Troje, Michał Wiśniewski lubi lśnić w mediach i często dzieli się swoimi spostrzeżeniami z szerszą publicznością. Teraz jest już dużo spokojniejszy, jednak jeszcze dalej jak 2 lata temu nie stroił od uszczypliwych uwag na temat swoich byłych partnerek. Nie unikał tez tematów kontrowersyjnych. Nie przepuścił okazji, żeby skomentować powiększone piersi swojej byłej małżonki jaką jest Mandaryna. Przy okazji Wiśniewski wyznał co myśli o kompleksie małego penis a, który jest wielkim problemem mężczyzn.

Według Michała Wiśniewskiego, kobiety wcale nie powiększają sobie biustu próbując sprostać oczekiwaniom mężczyzn. Przynajmniej w większości przypadków robią to, żeby podnieść swoje samopoczucie.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Lider Ich Troje twierdzi, że jego byłą małżonka podobała mu się w każdej postaci i powiększenie biustu nic tu nie zmieniało. Marta Wiśniewska zrobiła to tylko i wyłącznie dla swojego dobrego samopoczucia.

Michał Wiśniewski: mały penis to kompleks mężczyzn

Nie zmienia to faktu, zauważył Michał Wiśniewski, że nowe piersi żony przypadły mu do gustu, a na pewno cieszyły Mandarynę. Jak zauważa celnie lider Ich Troje problem z za małymi piersiami u kobiet jest podobny z kompleksem małego penisa u mężczyzn. Mały rozmiar biustu powoduje u kobiet brak pewności siebie. A mimo, że bolesna i kosztowna operacja powiększenia może łatwo to zmienić.

Oczywiście Wiśniewski podkreśla, że powiększone kobiece piersi, u wielu mężczyzn wywołują dodatkowe bodźce seksualne, u niego jednak nic nie uległo zmianie. Marta podobała mu się w każdej postaci, tak samo z małymi, jak i z większymi piersiami. Ponieważ według Michała ma do zaoferowania mężczyźnie dużo więcej niż tylko to co nosi na klatce piersiowej.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Mandaryna przeszła operację powiększenia biustu w 2004 roku.

Mimo, że wielu obserwatorów i fanów Michała Wiśniewskiego uważało, że związek z czwartą już żoną Dominiką Tajner będzie tym ostatnim. A gwiazdor w końcu się ustatkował i osiadł w jednym miejscu, rzeczywistość okazała się inna. Dziś już bryluje na salonach z nową partnerką i cieszy się przyjściem na świat kolejnego dziecka.

Michał Wiśniewski jakiś czas temu postanowił wypowiedzieć dość kontrowersyjne zdanie twierdząc, że mały penis to kompleks mężczyzn
Michał Wiśniewski jakiś czas temu postanowił wypowiedzieć dość kontrowersyjne zdanie twierdząc, że mały penis to kompleks mężczyzn

Źródło: Presson

Polecamy również:

Po „Bolku” wychodzi prawda o Tusku. Oto co były premier robił już od lat 80! (foto)

10 najbardziej PRZERAŻAJĄCYCH eksperymentów jakie przeprowadził człowiek! 18+ (zdjęcia)

Dziecko płakało, zjawił się pies i zrobił coś niesamowitego. Wszystko się nagrało

Syn Krawczyka zaczął śpiewać na ulicy piosenki ojca. Ludzie przystawali jak wryci

Przekopywał ogródek, nagle uderzył w coś twardego. Gdy zobaczył co to, zamarł z przerażenia

Nagranie ujawniło jak zginął 4-letni chłopczyk. Przerażająca zbrodnia

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Daniel Wyrzykowski

Interesuję się wieloma rzeczami, jednakże najwięcej uwagi poświęcam bieżącym wydarzeniom ze świata show-biznesu. Twierdzę, że w każdej plotce jest ziarno prawdy
View all posts by Daniel Wyrzykowski →