Przerażające nagranie. Kopnął staruszka w plecy i zrzucił do kanału, później śmiejąc się uciekł. Złapali go…

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Benjamin Bridgeman, 18 letni chłopak, przyznał się do napaści na 74-latka nad brzegiem rzeki Mersey w Warrington w Cheshire. Chłopak został został sfilmowany przez kumpli, w momencie gdy mocnym kopniakiem wepchnął staruszka do wody. Następnie śmiejąc się uciekł.

Czytaj też: 18-latek oświadczył się 71-letniej kobiecie. To co się stało później zszokowało wszystkich

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Benjamin został szybko odnaleziony, a sprawa swój finał znalazła w sądzie. Żona ofiary napaści powiedziała sądowi, że jej mąż jest „zdezorientowany i przestraszony” i „cieszy się, że żyje”. Wyrok w tej sprawie zapadnie w przyszłym miesiącu, jednakże chłopak został wypuszczony za kaucją.

Benjamin Bridgeman o mało nie zabił mężczyzny, przerażające nagranie

Gdy opuszczał sąd nagrano go. Stwierdził, że bardzo przeprasza i jako swoje usprawiedliwienie dodał, że nie wiedział ile lat ma osoba którą tak bestialsko potraktował.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Powiedział Warrington Guardian , że „to nie powinno się wydarzyć i nie zdawał sobie sprawy, że zaatakowany mężczyzna ma 74 lata.”

„Teraz mogę tylko iść naprzód, każdy popełnia w życiu błędy. To szczera prawda, z głębi serca.” – próbował bronić się młody chłopak. Niestety na próżno szukać jakiejkolwiek skruchy, ponieważ z jego wypowiedzi wynika tak, jakby to on czuł się ofiarą.

„Wrócę do sądu za trzy tygodnie, więc wszyscy zobaczą, jak mnie skazują – tego wszyscy chcą.” – mówi rozgoryczony.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Do zdarzenia doszło 25 kwietnia, około godziny 14:30 nad brzegiem rzeki w Howley. Benjamin Bridgeman rozpędził się i z rozbiegu kopnął staruszka w plecy, a następnie uciekł. Kopniakiem zrzucił 74-latkado kanału z zimną wodą. Kurtka puchowa jaką miał na sobie mężczyzna zaczęła nasiąkać wodą. Mężczyzna musiał walczyć o życie. Nie mógł się wydostać i z trudnością trzymał głowę nad powierzchnią wody. W końcu pomogło u dwóch przypadkowych 14-latków.

Zobacz także: Nagranie ujawniło jak zginął 4-letni chłopczyk. Przerażająca zbrodnia

Gdy wszedł do domu, przerażony i drżący z zimna, jego żona natychmiast wezwała policję. Od tamtego czasu bestialsko zaatakowany mężczyzna bardzo się boi. Jego zdrowie psychiczne uległo znacznemu pogorszeniu. Żona zeznała, że gdy idą na spacer i mijają jakikolwiek zbiornik z wodą, mężczyzna zaczyna panikować.

Benjamin Bridgeman, 18 letni chłopak, przyznał się do napaści na 74-latka nad brzegiem rzeki Mersey w Warrington w Cheshire, wszystko nagrano
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie goole-news-1024x320.png

Polecamy również:

Po „Bolku” wychodzi prawda o Tusku. Oto co były premier robił już od lat 80! (foto)

10 najbardziej PRZERAŻAJĄCYCH eksperymentów jakie przeprowadził człowiek! 18+ (zdjęcia)

Dziecko płakało, zjawił się pies i zrobił coś niesamowitego. Wszystko się nagrało

Syn Krawczyka zaczął śpiewać na ulicy piosenki ojca. Ludzie przystawali jak wryci

Przekopywał ogródek, nagle uderzył w coś twardego. Gdy zobaczył co to, zamarł z przerażenia

Nagranie ujawniło jak zginął 4-letni chłopczyk. Przerażająca zbrodnia

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →