Magda Gessler zdradziła swój przepis na rosół. Obłęd!
Magda Gessler, prowadząca "Kuchenne Rewolucje" umieściła film w serwisie Instagram, w nagraniu zdradziła swój przepis na idealny rosół. Screen/ YouTube

Magda Gessler, prowadząca „Kuchenne Rewolucje” umieściła film w serwisie Instagram, w nagraniu zdradziła swój przepis na idealny rosół.

Czytaj też: Jeden z głównych zakazów przedłużony! Polacy załamali ręce

Tak jak większość gwiazd, Magda Gessler także poddała się kwarantannie i nie może produkować swoich programów kulinarnych. Jednak postanowiła nadal być w kontakcie z fanami, dlatego wzmogła znacząco swoją aktywność w mediach społecznościowych.

Restauratorka chętnie publikuje, na portalu społecznościowym Instagram, kolejne zdjęcia i filmiki z codziennego życia. Czas spędzony w domu wyraźnie służy Pani Magdzie. Królowa TVN widocznie schudła, straciła kilka kilogramów, co jest podobno zasługą nowej diety i odżyła.

Magda Gessler zdradziła przepis na idealny rosół

Ostatnio jednak prowadząca Kuchenne Rewolucje i jurorka w programie MasterChef, zamiast zdjęć tego jak wygląda, raczy nas krótkimi nagraniami z coraz to nowszymi potrawami, które przygotowuje.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
https://www.instagram.com/p/B_5uSPtJNGc/?utm_source=ig_embed

Tym razem Magda Gessler postanowiła pokazać swoim fanom jak przygotować najlepszy, według niej, rosół. To właśnie film z przygotowania tej klasycznej i jednej z najważniejszych potraw w polskiej kuchni opublikowała na swoim profilu w serwisie Instagram.

Magda zaskoczyła użytkowników serwisu, tym, że dodaje do rosołu pomidora, który ma ożywić smak potrawy. Dodatkowo używa także świeżej pietruszki i lubczyku.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zobacz również: Jeden z głównych zakazów przedłużony! Polacy załamali ręce

Fanom przypadła do gustu taka wersja klasycznej potrawy, co wyrazili w komentarzach pod postem. Jednym z komentujących okazał się także znany projektant Dawid Woliński, który stwierdził, że na sam widok zaczęło mu burczeć w brzuchu.

Magda Gessler, prowadząca "Kuchenne Rewolucje" umieściła film w serwisie Instagram, w nagraniu zdradziła swój przepis na idealny rosół
Magda Gessler, prowadząca „Kuchenne Rewolucje” umieściła film w serwisie Instagram, w nagraniu zdradziła swój przepis na idealny rosół. Screen/ YouTube

Źródło: Styl

Polecamy także:

Szumowski przekazał fatalne wieści. To się wydarzyło nagle

Uczniowie wrócą do szkół przed wakacjami? Dziennikarze ujawnili plan rządu

Stało się! Od dziś wielka zmiana i nowy obowiązek w Polsce