To nie Grabowski miał być Kiepskim! Kultowy aktor odmówił

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ferdynand Kiepski, czyli Andrzej Grabowski to gwiazda serialu „Świat według Kiepskich”. Okazuje się jednak, że to nie on był od początku szykowany na odtwórcę głównej roli. Warto zaznaczyć, że Ferdek Kiepski miał być odgrywany przez zupełnie innego aktora. Janusz Rewiński — bo o nim jest teraz mowa, miał odegrać rolę popularnego w całym kraju bezrobotnego, którym jest Ferdynand Kiepski. Jak w takiej sytuacji wyglądałaby postać Ferdka Kiepskiego? Czy jego kłótnie z Marianem Paździochem (Ryszard Kotys) miałby ten sam oddźwięk i poklask co dziś? Dlaczego ostatecznie telewizja Polsat wybrała Andrzeja Grabowskiego?

Świat według Kiepskich: Andrzej Grabowski nie miał być Ferdkiem Kiepskim?

CZYTAJ TEŻ: Szok! Gessler powiedziała wprost jakie ma plany wobec Polek

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kiepscy to dosyć specyficzna rodzina, a szczególnie jej głowa. Ferdynand Kiepski (Andrzej Grabowski) to dla sąsiadów, a w szczególności dla Mariana Paździocha (Ryszard Kotys) alkoholik oraz degenerat. Mało kto o tym wie, ale znany miłośnik piwa „Mocny FULL” miał wyglądać zupełnie inaczej. W tę postać miał się wcielić Janusz Rewiński. Jego nieodłącznym atrybutem jest gęsta ciemna broda. Czy wyobraża ktoś sobie, aby Ferdek Kiepski miał tego typu wygląd?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Doda pokazała piersi w rocznicę ślubu! Instagram wrze!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Janusz Rewiński jako Ferdynand Kiepski?

Janusz Rewiński miał być głównym kandydatem do roli głównego bohatera w serialu „Świat według Kiepskich” w produkcji telewizji Polsat. Niestety ostatecznie aktor odmówił odegrania popularnej postaci. Okazuje się bowiem, że Rewiński po przeczytaniu scenariusza pierwszych kilku odcinków stwierdził, że ta rola nie jest dla niego. W tym samym czasie przyjął angaż gry w serialu „Tygrysy Europy”.

Świat według Kiepskich: To nie Andrzej Grabowski, a Janusz Rewiński  miał być odtwórcą Ferdynanda Kiepskiego.  Serial telewizji Polsat z Kotysem i Rewińskim?
Świat według Kiepskich: To nie Andrzej Grabowski, a Janusz Rewiński miał być odtwórcą Ferdynanda Kiepskiego. Serial telewizji Polsat z Kotysem i Rewińskim?

Na miejsce Rewińskiego planowano jeszcze kilku innych aktorów. Wśród nich znalazł się Andrzej Grabowski, który ostatecznie przyjął rolę. Ciekawostką jest fakt, iż to za sprawą Pana Andrzeja główny bohater to Ferdynand Kiepski. W początkowych planach producentów Ferdek miał nosić imię Ludwig.

Produkcja telewizji Polsat ma już 20 lat. Ryszard Kotys i Andrzej Grabowski świętują jubileusz

Kiepscy są na małym ekranie już od ponad 20 lat. Serial telewizji Polsat jest najdłużej produkowanym sitcomem na świecie. Warto podkreślić, że dziś tysiące Polaków nie wyobraża sobie środowych wieczorów bez kultowej komedii. Barwne perypetie Ferdynanda Kiepskiego (Andrzej Grabowski) i Mariana Paździocha (Ryszard Kotys) przeszły do historii polskich seriali komediowych na lata.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

źródło: filmweb.pl

POLECAMY:

Zdrójkowski zdradza szczegóły sezonu Rodzinka.pl!
Gąsiewska przeraziła fanów! Przestrzega wszystkich na Insta
Skandal! Wojewódzki obraził publicznie swoich fanów. Zrobił to specjalnie?
Kurdej Szatan pokazała piersi na Insta! Ludzie się oburzyli
Gąsiewska chciała dobrze. Wyszła makabra. „Testują to na zwierzętach!”
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →