UFO jednak istnieje? Wielka Brytania publikuje raporty
Zdjęcie UFO, kolaż/ Pixabay.com

Ministerstwo Obrony Wielkiej Brytanii opublikowało tajne raporty na temat UFO. Niektóre raporty, które są dostępne w sieci pochodzą z lat 50. Czy do spotkań dochodziło już wcześniej? Jakie informacje ukrywają przed nami rządzący?

Już od roku 1950, aż do 2009 Ministerstwo Obrony Wielkiej Brytanii badało i dokumentowało raporty o UFO. Ponad dekadę później zadecydowano o ujawnieniu zebranych danych. The Telegraph podaje, że Ministerstwo Obrony Wielkiej Brytanii część plików opublikowało już wcześniej na stronie National Archives. Reszta ma zostać opublikowana do końca roku 2020 na stronie gov.uk. Zadecydowano o opublikowaniu raportów o obcych, po tym jak Brytyjskie media złożyły wniosek powołując się na ustawę o wolności informacji.

Tajne raporty: Wielka Brytania już wcześniej publikowała informacje o UFO?

Lepiej byłoby opublikować te zapisy, niż kontynuować wysyłanie dokumentów do archiwów krajowych.

– Przyznał rzecznik Royal Air Face.

Na razie z ujawnionych raportów wiemy, że do tej pory nie udało się odkryć żadnych statków obcych, które mógłby odwiedzić naszą planetę. Jak wynika z zebranych danych wszystkie obiekty, które zarejestrowano były fałszywymi statkami UFO, złudzeniami, albo po prostu zwykłymi obiektami, które źle zidentyfikowano.

Badania obiektów wciąż trwają

Z roku 2009 pochodzi ostatni raport o kosmitach puszczony w internet przez MON. Obejmuje informację które miały miejsce od stycznia do końca listopada tamtego roku. Niektóre komórki Ministerstwa Obrony wciąż badają tajemnicze i niezidentyfikowane obiekty pojawiające się na niebie UK.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zobacz też: Wyciekła tajemnica „Sanatorium Miłości”, Iwona się wygadała

Chociaż od grudnia 2009 roku agencja nie rejestruje już takich zjawisk, to jednak dalej pozostało wiele papierowych raportów, które zostaną poddane analizie. Kiedy wszystkie informacje zostaną przejrzane zostaną zarchiwizowane i udostępnione cyfrowo. Rzecznik zauważył, że nowe raporty mogą ujawnić kolejne ciekawe informacje.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wielka Brytania to nie pierwsze państwo, które które ujawniły raporty na temat UFO. Pod koniec roku 2019, także władze Kanady udostępniły kilka tysięcy plików dotyczących życia pozaziemskiego.

Ministerstwo Obrony Wielkiej Brytanii opublikowało tajne raporty na temat UFO. Niektóre raporty które są dostępne w sieci pochodzą z lat 50
Zdjęcie UFO, kolaż/ Pixabay.com

Źródło: Wirtualna Polska

POLECAMY TAKŻE:

Polska wystosowała oficjalne pismo do Rosji ws Smoleńska

Ojciec chorej dziewczynki ostro skomentował „gest Lichockiej”

Ania z „Rolnika” zmiażdżona w sieci przez jedno zdjęcie, nieprawdopodobny hejt

Lech Wałęsa nawołuje do buntu. Internauci nie zawiedli

Zaskoczenie! Wiadomo kto zastąpi Kurdej-Szatan w „Dance Dance Dance”