Wydarzenia związane z hazardem w 2023 roku

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jeśli hazard to dla ciebie coś więcej niż miły sposób na spędzenie wolnego wieczoru, być może zainteresują cię różnego rodzaju wydarzenia, związane z tą branżą, które odbędą się w 2023 roku. W kilku słowach przybliżamy najważniejsze konwenty, wydarzenia i konferencje, których głównym tematem jest oczywiście gambling. Uprzedzamy jednak – niestety żadne z nich nie odbędzie się na terenie naszego kraju.

  1. Luty wita nas gorącymi imprezami

Luty to jeden z tych miesięcy 2023 roku, w którym trudno się nudzić. Już siódmego dnia tego miesiąca startują targi ICE, odbywające się w londyńskim ExCeL. ICE to największe wydarzenie branży gier hazardowych B2B na świecie, w którym biorą udział twórcy gier, dystrybutorzy, operatorzy, sprzedawcy detaliczni, innowatorzy, stowarzyszenia branżowe, organy strategiczne i organy regulacyjne, reprezentujące każdą branżę gier.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Powrót największych marek gamblingowych „na salony” po nieobecności, wymuszonej pandemią w połączeniu z powszechnym wzrostem zainteresowania tego typu wydarzeniami sprawia, że ICE 2023 będzie największym w swojej historii, oferującym największy asortyment produktów, usług i rozwiązań.

Dzień później, dokładnie w tym samym miejscu, odbędzie się iGB Affiliate – jedno z najpopularniejszych wydarzeń partnerskich iGaming na świecie! Sesje konferencyjne, które będą się tutaj odbywać, mają na celu dostarczenie wielu informacji, a także możliwość przeprowadzenia otwartych dyskusji z ekspertami branży. Swobodna atmosfera sprzyja wymianie myśli i doświadczeń w budowaniu marek różnego rodzaju – internetowych kasyn, takich jak mr-bet-casino.pl, firm, produkujących gier, takich jak NetEnt czy prawników, zajmujących się sprawami hazardowymi. Organizatorzy przewidują, że iGB odwiedzi około 3000 osób.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  1. Czeskie targi gamingu i technologii

Nieco bliżej Polski, już w marcu, odbywać się będą naprawdę duże targi iGamingu i technologii –  Prague Gaming & TECH Summit ’23. Sukces tego wydarzenia jest wręcz niepodważalny, a to za sprawą wyników, osiąganych na przestrzeni ostatnich siedmiu lat. Seria konferencji cieszy się naprawdę dużym zainteresowaniem nie tylko ekspertów z Europy, ale i całego świata.

Najbardziej wpływowe osoby branży dołączają do tego kluczowego wydarzenia  i są gotowi na wymianę doświadczeń, informacji czy pomysłów z innymi, co może zaowocować zupełnie nowymi rozwiązaniami w iGamingu oraz jego pochodnych. W Pradze spotkają się bowiem osobistości nie tylko ze świata hazardu, ale również finansów, blockchaina, sztucznej inteligencji, wirtualnej rzeczywistości oraz wielu innych branż.

Zdjęcie dodane przez David McBee
  1. A pod koniec roku… Dubaj!

Ci, którzy snują już odległe plany na cały 2023 rok, mogą powoli interesować się tematem transportu i noclegu w luksusowym Dubaju. To właśnie tam, od 22 do 24 listopada, trwać będzie T.H.E. Dubai Expo. Podczas tej imprezy, eksperci dogłębnie przyjrzą się środowisku gier i sportu w Dubaju, odkrywając, gdzie pojawiają się nowe możliwości i jakie będą nadchodzące trendy. T.H.E. Dubai Expo odbędzie się w połączeniu z Gaming & Sports Dubai Summit oraz AI & Analytics in Gaming.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  1. Eventy gamblingowe w Polsce

Fani gamblingu z Polski raczej nie są zadowoleni z aktualnego brzmienia ustawy hazardowej. Ta bowiem bardzo mocno ogranicza ich hobby, szczególnie wpływając na listę kasyn stacjonarnych, a także możliwości gry w kasynach internetowych. Nie najlepiej jest również z kwestią organizacji wydarzeń, poświęconych hazardowi.

Image by Joachim Kirchner from Pixabay

Aktualnie na imprezowej mapie iGamingu nie widzimy żadnego eventu na terenie Polski. Najbliżej kraju nad Wisłą są wcześniej wspomniane, czeskie targi Prague Gaming & TECH Summit ’23. Kilka pomniejszych wydarzeń odbędzie się również w Hiszpanii czy Włoszech, a nawet na Litwie.

Co równie smutne, prawdopodobnie w tym roku nie doczekamy się również żadnego „przystanku” z topowych rozgrywek pokerowych. Ci, którzy będą chcieli obejrzeć na żywo rozgrywki najlepszych pokerzystów, podobnie jak w przypadku eventów gamblingowych, będą musieli udać się do Czech lub Włoch.

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →