Pokazał zdjęcie martwej żony i córki. Chciał żeby wszyscy zobaczyli. Powód przeraża

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zach Kincaid w jednej chwili stracił tak wiele, że ciężko to sobie wyobrazić. W ciągu kilku chwil jedno zdarzenie wywróciło jego życie do góry nogami. Jednak to co zrobił budzi do tej pory kontrowersje.

Czytaj też: Kobieta otrzymała szokujący list od sąsiadów. Treść zwala z nóg

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

29-letnia Krystil Kincaid, żona Zach’a była w 36. tygodniu ciąży. Jechała spokojnie ulicami Kalifornii gdy nagle wjechał w nią pijany kierowca. Niestety ta historia nie ma happy end’u, bowiem po przywiezieniu do szpitala zarówno kobieta jak i jej nienarodzone dziecko zmarły.

Oszalały z rozpaczy mężczyzna, postanowił upublicznić w sieci zdjęcia swoich zmarłych żony i córki. chciał żeby wszyscy zobaczyli jak kończy się jazda po pijaku, co może spowodować i jak wielkie cierpienie za tym idzie.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zach Kincaid szalał z rozpaczy

“Dowiedziałem się, że w pełni rozwinięty płód nie jest uważany za człowieka w stanie Kalifornia… Ten, który uderzył w samochód Krystil, został oskarżony tylko o jej śmierć ale córeczki już nie…

Pijany kierowca, który uderzył czołowo w samochód mojej żony, zniszczył naszą rodzinę. Moja córka miała urodzić się 9 października. Jak mam to wytłumaczyć moim dzieciom? Nigdy nie czułem się gorzej, a one tak strasznie cierpią…” – mówił zrozpaczony Zach Kincaid.

Krystil osierociła 11-letnią córkę, dwóch synów cztero i ośmioletniego, a także 14-letnią pasierbicę. Na zdjęciach które zdecydowano się pokazać widać jak młodsze rodzeństwo tuli w ramionkach małą siostrzyczkę. Ten widok rozrywa serce.

W tej sytuacji przeraża to, że w chwili gdy wydarzył się wypadek, Zach Kincaid rozmawiał z zoną przez głośnik. Słyszał wszystko co działo się w samochodzie, jej krzyk i trzaski.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj także: Sprawa Iwony Wieczorek właśnie została rozwiązana? Szokujące ustalenia

 “Tuż przed tym, gdy ten pijany mężczyzna w nią wjechał, usłyszałem krzyk mojej żony. Ostatni krzyk w jej życiu… Słyszę go każdej nocy.”

Kierowcą, który zabił kobietę i jej nienarodzone dziecko okazał się być Mistrz Świata Międzynarodowej Federacji Bokserów Marcos Forestal.

Zach Kincaid stracił tak wiele, że ciężko to sobie wyobrazić. W ciągu kilku chwil jedno zdarzenie wywróciło życie do góry nogami.
Zach Kincaid stracił tak wiele, że ciężko to sobie wyobrazić. W ciągu kilku chwil jedno zdarzenie wywróciło życie do góry nogami.
Ten widok rozdziera serce
Zach Kincaid do końca nie mógł sobie wybaczyć, że to on wtedy nie jechał tym samochodem

Źródło: Webniusy, Facebook

Polecamy również:

Polska w sytuacji realnego zagrożenia! Celowa prowokacja na granicy? Wojsko w gotowości

Spełniła się przerażająca wizja Jackowskiego! Pokazali niezbite dowody

Łukaszenka grozi Polsce. Ogromna ilość uzbrojenia, wojsko w gotowości

Rodzice mogą zapomnieć o gotówce! Potwierdzono właśnie zmiany w 500 plus

Skandal w rocznicę wybuchu II WŚ! Nikt nie mógł uwierzyć w te słowa… Nie powinny były paść

Nowe obostrzenie weszło w życie. Zmuszają wszystkich szczepień. Odmowa grozi poważnymi konsekwencjami

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →