Młynarska jest załamana. Fatalne wieści o jej synu
Tragedia jaką przeżywa gwiazda TVN, Agata Młynarska powoduje, że jest załamana, jej syn brał ślub, a jej na nim nie było. Junior mieszka w USA. Screen/ YouTube

Tragedia jaką przeżywa gwiazda TVN, Agata Młynarska powoduje, że jest totalnie załamana, jej syn brał niedawno ślub, a jej nie mogło na nim być. Młody Młynarski mieszka na co dzień w USA i tam odbyła się ceremonia.

Gwiazda TVN, Agata Młynarska już kilka miesięcy nie widziała swojego ukochanego syna Tadeusza, jest to dla niej prawdziwa tragedia, jej syn mieszka na co dzień w Los Angeles, gdzie dąży do tego żeby zostać operatorem filmowym.

Czytaj też: TVP zaskoczyło wszystkich. Nikt się tego nie spodziewał

Niedawno odbył się tam jego ślub z długoletnią narzeczoną Sylwią. Ceremonia miała miejsce chwilę po świętach Bożego Narodzenia. Na ślubie byli tylko nowożeńcy i świadkowie, cała rodzina została w Polsce. Dlatego Młynarska miała nadzieję, że nowożeńcy przylecą do kraju już w to lato. Jednak teraz stoi to pod znakiem zapytania.

Tragedia: Agata Młynarska jest tym faktem totalnie załamana

Agata Młynarska planowała na lipiec drugą ceremonię, na którą mogłaby zaprosić całą rodzinę i bliskich pary. Dziennikarka miała nadzieję tego doświadczyć i tym samym powitać w rodzinie Sylwię. Jednak impreza może nie dojść do skutku, wszystko może rozbić się o problemy finansowe jakie mają obecnie przechodzić nowożeńcy.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zobacz również: Poważny konflikt w rodzinie Dudy! Tego nikt nie wiedział

Tadeusz marzy o tym by zawodowo stać za kamerą i być operatorem, więc gdzie może być lepsze miejsce do spełnienia tych marzeń niż Los Angeles. Z Sylwią Tadek spotyka się już od czterech lat i jak twierdzi dziennikarka, dziewczyna wspiera jej syna we wszystkim.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Nie sądziłem, że zajdziemy, tak daleko, że przeprowadzimy się do Kalifornii, że weźmiemy ślub. Wiedziałem, że będzie ekstra, ale to co się dzieje przerasta moją zdolność opisania tego w formie postu”

– napisał na Facebooku Tadeusz.

Tragedia jaką przeżywa gwiazda TVN, Agata Młynarska powoduje, że jest załamana, jej syn brał ślub, a jej na nim nie było. Junior mieszka w USA.
Tragedia jaką przeżywa gwiazda TVN, Agata Młynarska powoduje, że jest załamana, jej syn brał ślub, a jej na nim nie było. Junior mieszka w USA. Screen/ YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Gwiazdor TVP zaatakował Kaczyńskiego. Żąda przeprosin

Magda Gessler zaskoczyła widzów TVN tymi słowami o PiS

Szokujące słowa Smykiewicza w TVN! To się nie mieści w głowie