Magda Gessler zaskoczyła widzów TVN tymi słowami o PiS

Magda Gessler na portalu Instagram stwierdziła,  że ma poglądy takie same jak Prawo i Sprawiedliwość (PiS), co ma na myśli gwiazda TVN i show „Kuchenne Rewolucje”?

Magda Gessler to bez wątpienia jedna z największych gwiazd komercyjnej stacji TVN. Znana restauratorka właśnie na antenie tej stacji zyskała największą popularność za sprawą programu „Kuchenne Rewolucje”. Dwa lata temu celebrytka mogła bardzo mocno zaskoczyć swoich widzów. Oznajmiła bowiem,  że ma poglądy podobne to tych, które deklaruje PiS.

Zobacz również: Polskiej aktorce pękł tętniak! Wiemy co się z nią dzieje

Magda Gessler to dla wielu osób kobieta orkiestra. Od dziesięciu lat zajmuje się prowadzeniem programu „Kuchenne Rewolucje” w TVN. Można powiedzieć,  że swoje obowiązki na planie show wykonuje wręcz wzorowo,  ponieważ jej popularność z każdym rokiem utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie.

Magda Gessler ma takie same poglądy jak PiS?

Taka tendencja spodziewała,  że dziś znana restauratorka jest również jednym z prowadzących program „MasterChef”. To jednak nie wszystko. Magda Gessler często wypowiada się również na tematy społeczne mające miejsce w Polsce. W 2018 roku zaskoczyła swoich fanów wypowiedzią na temat podobieństwa jej poglądów względem Prawa i Sprawiedliwości.

Mogę powiedzieć, że w zasadzie poglądy mam PiS-owskie – powiedziała. Dziwi się pani? No, jak to, przecież tak, jak PiS jestem antyglobalistką, jestem prorodzinna, propolska , jestem za tym, żeby wszystkie firmy, w tym wielkie sklepy, które tu działają, płaciły podatki w Polsce. To chyba PiS-owska polityka? – mówiła Magda Gessler.

Jednak po pewnym czasie celebrytka delikatnie sprostowała swoje słowa.

Mówiłam o niektórych poglądach, które mnie łączą z ich koncepcją, nic więcej. Nie, nie jestem PiS-owska, jestem sprawiedliwa – dodała. Uważam, że to, co się działo przez ostatnie lata i dzieje się nadal, jest spowodowane arogancją ludzi, którzy mają pieniądze , którzy w centrum świata postawili bank, a nie człowieka. Konsekwencją tego jest kompletny brak empatii w stosunku do tych, którzy pieniędzy nie mają .- mówiła Magda Gessler.

Magda Gessler na portalu Instagram stwierdziła,  że ma poglądy takie same jak Prawo i Sprawiedliwość (PiS), co ma na myśli gwiazda TVN?
Magda Gessler na portalu Instagram stwierdziła, że ma poglądy takie same jak Prawo i Sprawiedliwość (PiS), co ma na myśli gwiazda TVN?

Źródło: Plotek

Polecamy także:

Nowacka postradała zmysły? Zobacz co powiedziała o Kaczyńskim

Agata Duda zaliczyła wpadkę! Tylko spójrzcie

Kłamstwo Trzaskowskiego! Chciał pogrążyć rząd i prezydenta

, , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →