TVP zaskoczyło wszystkich. Nikt się tego nie spodziewał

Natalia Szroeder, Anna Wyszkoni, Michał Szpak oraz Edyta Górniak to jurorzy The Voice of Poland w najnowszej odsłonie w TVP.

Do końca zeszłego tygodnia nie było jasne, kto już jesienią zasiądzie w roli jurora/trenera programu The Voice of Poland w TVP. Długo wielu fanów liczyło na to, że na oczekiwanej liście znajdzie się między innymi Dorota Rabczewska znana szerzej jako Doda. Do tego jednak nie doszło.

Czytaj też: Poważny konflikt w rodzinie Dudy! Tego nikt nie wiedział

Skład programu uległ w znacznej części zmianie. Wiadomo już kogo jesienią nie ujrzymy w fotelu trenerskim.The Voice of Poland to jeden z czołowych programów Telewizji Polskiej. Jego sukces to przede wszystkim olbrzymia oglądalność oraz również spory wpływ na promocję młodych polskich artystów.

Nowi jurorzy The Voice of Poland w TVP

W poprzednich latach w roli trenerów sprawdzali się m.in. Patrycja Markowska, Piotr Cugowski, Andrzej Piaseczny, Natalia Kukulska, Cleo, Tomson i Baron, Marek Piekarczyk, Justyna Steczkowska, Adam Nergal Darski, czy Kayah. W tym roku do tego grona dołączy trójka nowych gwiazd polskiej estrady. Są to dwie piosenkarki – Anna Wyszkoni oraz Natalia Szroeder.

Zobacz również: Szokujące słowa Smykiewicza w TVN! To się nie mieści w głowie

W programie już w fotelu jurorów nie ujrzymy stałych bywalców show. Mowa tu o Tomsonie i Baronie, którzy są rekordzistami pod względem liczby edycji programu, w których to wzięli udział. W programie zabraknie także Margaret. W jej przypadku sprawa jest bardziej rozległa.

Wokalistka zrezygnowała z udziału w programie z powodu ostatnich wydarzeń dziejących się wokół TVP. Kolejnym artystą, który nie wystąpi w The Voice of Poland jest Kamil Bednarek. W kolejnej edycji skład jurorów/trenerów będzie wyglądać następująco: Anna Wyszkoni, Natalia Szroeder, Michał Szpak oraz Edyta Górniak.

Natalia Szroeder, Anna Wyszkoni, Michał Szpak oraz Edyta Górniak to jurorzy The Voice of Poland w najnowszej odsłonie w TVP.
Natalia Szroeder, Anna Wyszkoni, Michał Szpak oraz Edyta Górniak to jurorzy The Voice of Poland w najnowszej odsłonie w TVP. Screen YouTube

Źródło: wp

Polecamy również:

Magda Gessler zaskoczyła widzów TVN tymi słowami o PiS

Gwiazdor TVP zaatakował Kaczyńskiego. Żąda przeprosin

Barbara Kurdej-Szatan chciała pomóc. Obrzydliwy hejt

, , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →