To co zrobiła Doda przejdzie do historii!
Fot.: Doda, Dorota Rabczewska, screen/ YouTube

Doda dała znakomity koncert w miejscowości Kruszwica. To co zrobiła, była wokalistka zespołu Virgin, przejdzie do historii, a fani byli zachwyceni. Artystka podzieliła się tym na portalu Instagram. Trzeba zauważyć, że oskarżenia o szantaż, które zostały postawione Dodzie nie mają wpływu na rozwój jej kariery.

Swoją karierę ze sceną Dorota Rabczewska rozpoczynała od występów w teatrze muzycznym Buffo, a już po dwóch latach występów, w 2000 roku dołączyła do zespołu muzycznego Virgin, którego została wokalistką. Także razem z zespołem wydała trzy płyty, ale od 2007 roku występuje solowo, cały czas ciesząc się niesłabnąca popularnością.

CZYTAJ TEŻ: Polacy w euforii! Powstanie film na który czekają wszyscy

Szeroką rozpoznawalność przyniósł jej jednak występ w programie rozrywkowym Bar oraz związek z ówczesnym bramkarzem Reprezentacji Polski Radosławem Majdanem. Para spotykała się od 2003 roku, ślub odbył się dwa lata później, ale małżeństwo wytrzymało tylko do 2008 roku, kiedy oficjalnie ogłoszono rozwód.

Doda dała koncert, który przejdzie do historii!

Doda dała koncert w mieście Kruszwica, przejdzie do historii! Zobacz na portalu Instagram. Jaki wpływ na byłą wokalistkę Virgin ma oskarżenie o szantaż?
Fot.: Doda, Dorota Rabczewska, screen/ Instagram

Następnie wokalistka spotykała się z Adamem Darskim, liderem zespołu Behemot, ale ich związek także nie przetrwał próby czasu. Następnie zaręczyła się w 2015 roku z biznesmenem Emilem Haiderem, ale jeszcze w tym samym roku Doda zakończyła związek. Od 2018 roku jest żoną producenta filmowego Emila Stępnia.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Doda ma postawione zarzuty w prokuraturze w związku ze sprawą przeciwko byłem partnerowi Emilowi Haiderowi. Chodzi o szantaż jakiego według doniesień prokuratury miała na nim zastosować wokalistka. Sprawa jest w toku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Szok! Matka Wiśniewskiego ujawniła całą prawdę o nim

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jakiś czas temu Doda dała znakomity koncert w miejscowości Kruszwica, mieszkańcy byli tak zachwyceni, że wielu uważa to za historyczne wydarzenie dla miasta. Wokalistka postanowiła podzielić się przeżyciami na Instagramie.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Słynny dziennikarz zatrzymany! Pijany spowodował wypadek
Cichopek dodała zdjęcie na Instagram. Została „zaatakowana” przez rekina
Nie uwierzysz! Gessler wydała na to pieniądze. Suma powala
Fani Rodzinka.pl w ciężkim szoku! Musiał pokazał się z kobietą
Zdrójkowski zdradza szczegóły sezonu Rodzinka.pl!