Doda dodała film podczas seksu. Fani zniesmaczeni
Doda (Dorota Rabczewska) zamieściła wideo pary uprawiającej seks. Wokalistka Virgin cała sytuację opublikowała na portalu instagram.

Doda (Dorota Rabczewska), nagrała parę nad polskim morzem, kiedy Ci uprawiali seks. Całe zdarzenie wokalistka zespołu Virgin postanowiła wstawić na portalu Instagram, gdzie nie kryła oburzenia z powodu całej sytuacji. Na domiar złego piosenkarka nie była jednym świadkiem całej sytuacji, która mocno ją obrzydziła.

Doda (Dorota Rabczewska) od lat nie schodzi z pierwszych stron kolorowych gazet. Wokalistka zespołu Virgin oprócz kariery wokalnej słynie również przede wszystkim z licznych skandali. Części z nich dotyczy byłych związków Dody, która dziś ze swoimi byłymi partnerami widuje się między innymi w sądzie. Bez wątpienia piosenkarka nigdy nie mogła narzekać na brak szumu wokół jej osoby. Tym razem znana skandalistka opublikowała na portalu Instagram sytuację autorstwa polskich turystów.

Doda nagrała parę, która na plaży uprawiała seks

Doda (Dorota Rabczewska) zamieściła wideo pary uprawiającej seks. Wokalistka Virgin cała sytuację opublikowała na portalu instagram.
Doda (Dorota Rabczewska) zamieściła wideo pary uprawiającej seks. Wokalistka Virgin cała sytuację opublikowała na portalu Instagram.

CZYTAJ TEŻ: Manowska kusi na Insta! W odważnej sesji pokazała zdecydowanie za dużo!

Doda na portalu Instagram zamieściła nagranie, na którym para w średnim wieku stwierdziła, iż wakacje i wypoczynek na plaży to idealny moment na igraszki. Na zamieszczonym nagraniu widać jak kobieta wykonuje dosyć dwuznaczne ruchu ręką pod ręcznikiem, który zasłaniał krocze mężczyzny. Na domiar złego dookoła pary bawiły się dzieci, które raczej do końca nie wiedziały co w tym momencie robią dorośli. Mężczyznę i kobietę z pewnością do najbardziej ostrożnych zaliczyć nie można.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Panowie lepiej usiądźcie! Julia Wieniawa rozkłada nogi!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Trasa koncertowa Dody

Na szlaku pożegnalnej trasy koncertowej Dody i zespołu Virgin było również Chicago. Miasto położone w stanie Illinois od wieków upodobali sobie Polacy. To właśnie głównie dla nich polska gwiazda muzyki popularnej odegrała razem z zespołem Virgin koncert. Wielu widzów z pewnością zapamięta tamtą noc na długi czas. Wszystko to za sprawą nowatorskiej kreacji, w której wystąpiła Dorota Rabczewska. Fani byli pod olbrzymim
wrażeniem.

POLECAMY:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Emocjonalny wpis Woźniak Starak. Łzy same cisną się do oczu
Szok w „Big Brother”! Znowu to zrobili!
Justyna Żyła upokorzona publicznie! Internauci w szoku
Szokująca i skandaliczna decyzja w „Top Model”! Wiemy dlaczego
Tajner szczerze o nowej dziewczynie Michała. Padły ostre słowa!