Justyna Żyła upokorzona publicznie! Internauci w szoku

Od czasu, gdy Piotr Żyła i Justyna Żyła rozstali się, kobietę często spotyka hejt. Ma to częściowo związek z niechęcią do niej ze strony fanów sportowca, bowiem była żona skoczka postanowiła wykorzystać rozwód jako trampolinę do sławy i kariery. Począwszy od prania rodzinnych brudów na platformie Instagram, przez program „Taniec z gwiazdami”, aż po sesję dla magazynu Playboy, Justyna Żyła była przez moment wszechobecna w mediach. Niestety dla niej, plany zyskania trwałej sławy spełzły na niczym, ale kobieta nie daje za wygraną, bo prowadzi kulinarną stronę uważyła.pl oraz jest aktywna na portalu Instagram.

Czytaj też: Tajner szczerze o nowej dziewczynie Michała. Padły ostre słowa!

Od chwili, gdy Piotr Żyła i jego żona zdecydowali się pójść własnymi, osobnymi ścieżkami, Justyna Żyła na każdym kroku doświadcza czym jest hejt w sieci. Dokładnie tak było przy okazji jej ostatniego wpisu w serwisie Instagram. Kobieta pochwaliła się w nim swoją stylizacją, ale nie wszystkim komentującym spodobał się wizerunek celebrytki.

Justyna Żyła często doświadcza, czym jest hejt

Gdy Piotr Żyła i Justyna Żyła rozstali się na kobietę spadł hejt. "Taniec z gwiazdami", strona uważyła.pl i Instagram przynoszą jej krytykę.
fot.: Justyna Żyła, screen/ Instagram

„Z Poloneza Porsche nie zrobisz” napisał ktoś pod jej zdjęciem, wywołując wielką burzę, bowiem natychmiast tłum fanów wziął Justynę w obronę i zmiażdżył krytykanta. Niesmak jednak pozostał, choć sama Justyna Żyła zareagowała na hejt z uśmiechem i poczuciem humoru godnym celebrytki ze znacznie większym stażem niż ona. Widać, że gwiazda programu „Taniec z gwiazdami” robi się coraz bardziej zaprawiona w internetowych „bojach” z krytykantami.

Czytaj też: Tego Anna Mucha nie zdradza każdemu. Będziecie w szoku!

Jest z zresztą jedyne wyjście z sytuacji, szczególnie jeśli Justyna Żyła chce zaistnieć z swoją stroną uważyła.pl. Hejt w Internecie jest faktem i jedyne, co celebrytka może zrobić, to pogodzić się z tym.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Edyta Górniak miała dość! Teraz zdradza powody wyjazdu z Polski
Nowe Kuchenne Rewolucje. Magda Gessler przed karkołomnym zadaniem!
„To chore”! Na to Wiśniewski pozwolił swojej córce
Zaskakujące zadanie w MasterChef! Uczestnicy w szoku
Szokująca decyzja Rolnika! Manowską wryło

, , , , ,