Panowie lepiej usiądźcie! Julia Wieniawa rozkłada nogi!

Julia Wieniawa należy do najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia, a jej młody wiek tylko dostarcza paliwa zaciekawieniu fanów.  W najnowszym wpisie, który gwiazda seriali „Rodzinka pl” (TVP2) i „Zawsze warto” (Polsat) wrzuciła na Instagram świetnie widać, skąd bierze się ta fascynacja.

Instagram jest narzędziem, z którego gwiazda serialu „Rodzinka pl” korzysta bardzo chętnie, wrzucając co rusz jakieś nowe zdjęcie. Być może chodzi tu o wiek, ale Julia Wieniawa sprawia wrażenie, że czerpie wielką satysfakcję z admiracji tysięcy fanów. Codziennie zaglądają oni na jej profil w poszukiwaniu czegoś nowego.

Czytaj też: Szokująca i skandaliczna decyzja w „Top Model”! Wiemy dlaczego

Gwiazda serialu telewizji Polsat „Zawsze warto” nie zawodzi, bo praktycznie codziennie raczy swoich fanów jakąś wspaniałą fotografią. Ostatnio wrzuciła na Instagram zdjęcie, które pokazuje jak wysportowane i giętkie ciało ma aktorka. Julia Wieniawa wprawiła nim w zachwyt swoich obserwujących, bowiem widać ją rozpiętą w pełnym szpagacie.

Młody wiek nie sprawia, że Julia Wieniawa nie dba o siebie

Młody wiek nie sprawia, że Julia Wieniawa nie dba o siebie. Gwiazda "Rodzinka pl" i "Zawsze warto" (Polsat) dała na Instagram zdjęcie, jak robi szpagat!
fot.: Julia Wieniawa, screen/ Instagram

Oczywiście można mówić, że w byciu dobrej formie pomaga jej młody wiek, ale Julia Wieniawa po prostu dba o siebie. Dobrze, że udaje jej się zachować balans pomiędzy pracą zawodową i pracą nad sobą, bowiem w jej sytuacji łatwo jest dać się porwać w wir pracy i zupełnie zapomnieć dbać o siebie. Cechuje to najczęściej ludzi młodych, bo uważają oni siebie za „niezniszczalnych” i nie myślą o tym, co będzie jutro.

Czytaj też: Tajner szczerze o nowej dziewczynie Michała. Padły ostre słowa!

Jak widać, młodość nie sprawia, że Julia Wieniawa jest nieroztropna. Dziewczyna dba o zdrowie, by móc więcej pracować i rozwijać swoją karierę, zachwycać fanów i jeszcze długo być jedną z najważniejszych influencerek, które podbijają Instagram.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Tego Anna Mucha nie zdradza każdemu. Będziecie w szoku!
Edyta Górniak miała dość! Teraz zdradza powody wyjazdu z Polski
Nowe Kuchenne Rewolucje. Magda Gessler przed karkołomnym zadaniem!
„To chore”! Na to Wiśniewski pozwolił swojej córce
Zaskakujące zadanie w MasterChef! Uczestnicy w szoku

, , , , , , ,