Górniak nie da się oglądać! Czy Król TVN uratuje jej karierę?
fot.: Edyta Górniak, screen/ YouTube

Gdy kilka tygodni temu zaczynał się program „My way”, w którym Edyta Górniak miała na oczach wszystkich uczyć się jeździć samochodem, można było spodziewać się, że TVN miało dobry pomysł. Niestety czas zrewidował te nadzieje, bowiem show okazał się ciężki do oglądania i jak na razie jest klapą. Jest tak w dużej mierze z powodu samej bohaterki, bowiem wokalistka, która zasłynęła piosenką „To nie ja” prezentuje się jako wyjątkowo infantylna i drażniąca osoba. „Zupełnie przypadkiem”, Edyta Górniak będzie gościem najnowszego odcinka „Kuba Wojewódzki show”, gdzie będzie rozmawiać o „My way” właśnie. Fani na portalu Instagram śmieją się, że Król TVN dostał polecenie, by ratować oglądalność tego programu.

Czytaj też: Szpak szczerze w wywiadzie. Nie uwierzycie, co wyznał o swojej mamie!

Kuba Wojewódzki uchodzi za kogoś, kto potrafi wypromować każdego. Wizyta w jego programie „Kuba Wojewódzki show” to znak, że jest się kimś, albo że zaraz się tym kimś zostanie. Król TVN potrafi wywindować do gwiazd lub pogrzebać karierę, bo ma on posłuch, jak mało kto w polskim show businessie.

Edyta Górniak będzie ratować oglądalność „My way”

Edyta Górniak ("To nie ja") odwiedzi "Kuba Wojewódzki show", bo jej program "My way" kuleje. Instagram twierdzi, że nawet Król TVN go nie uratuje.
fot.: Michał Figurski, Edyta Górniak, Kuba Wojewódzki, screen/ Instagram

Edyta Górniak, gwiazda nowego programu telewizji TVN „My way” ewidentnie potrzebuje pomocy. Jej show ma beznadziejną oglądalność i wszystko wskazuje na to, że zaliczy on klapę, bowiem z odcinka na odcinek liczba jego widzów maleje. Duży wpływ na to ma irytujące zachowanie samej Górniak, która sprawia wrażenie nieopanowanej emocjonalnie nastolatki, a nie gwiazdy, która przed laty prawie wygrała Eurowizję piosenką „To nie ja”.

Czytaj też: Julia Wieniawa rozpala wyobraźnię! Lepiej usiądźcie, robi się gorąco!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Władze TVN postanowiły widocznie podreperować oglądalność, bowiem w najbliższym „Kuba Wojewódzki show” gościem będzie właśnie Edyta Górniak, a tematem – „My way”. Nie wiadomo jednak, czy zabieg ten odniesie skutek, bo fani obserwujący profil, jaki Król TVN prowadzi na portalu Instagram zapowiadają, że zbojkotują odcinek. Ich niechęć do histerycznej diwy jest ewidentnie większa niż uwielbienie dla Wojewódzkiego, bo ich cierpliwość już się skończyła.

źródło: Instagram

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

POLECAMY:

Szok! Oliwia Bieniuk wygląda już zupełnie jak jej matka!
Ewa Farna olewa Polaków?! Ludzie wściekli!
Polska we łzach. Woźniak Starak po raz pierwszy powiedziała to po śmierci męża
Straszne chamstwo w „Big Brother”! Fani wściekli, TVN7 milczy.
Gessler zatkało! „To najlepsze co jadłam!” Kuchenne Rewolucje nie będą potrzebne?