Wojewódzki ujawnił sekret! „Tak Mucha zdobyła pracę”
Wojewódzki i Mucha wymieniają się ciosami, bowiem najpierw ona mówiła o tym jaki był z nim seks, on komentował jak wygląda Mucha nago - partnerka nie miała łatwo.

Kuba Wojewódzki to jeden z najbardziej popularnych dziennikarzy stacji TVN. Z tego właśnie powodu co pewien czas jest o nim głośno. Tym razem postanowił zdradzić sekret dotyczący jego byłej partnerki. Wojewódzki i Mucha wymieniają się ciosami, bowiem najpierw ona mówiła o tym jaki był z nim seks, on komentował jak wygląda Mucha nago – partnerka nie miała łatwo.

Podboje miłosne Kuby Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki kreuje się na miłośnika szybkich aut i pięknych kobiet. lubi się chwalić tymi dwoma osiągnięciami. Mimo że chodziły plotki na temat jego orientacji, to co chwilę możemy usłyszeć o jego najnowszych podbojach miłosnych. Mało kto pamięta, że jedną z jego partnerek ponad 10 lat temu była gwiazda serialu „M jak Miłość”.

ZOBACZ TEŻ: Gessler i jej brat mają żal do prezydenta. O co chodzi?

Był to nie kto inny jak Anna Mucha – znanej przede wszystkim z roli Magdy odgrywanej w popularnym serialu „M jak Miłość”. Aktorka kilka lat temu była partnerką gwiazdora TVN — Kuby Wojewódzkiego. Związek celebrytów nie trwał długo, jednakże po dziś dzień zarówno jedno jak i drugie wytyka pikantne szczegóły z czasów gdy jeszcze byli razem.

Wojewódzki i Mucha wymieniają się ciosami, bowiem najpierw ona mówiła o tym jaki był z nim seks, on komentował jak wygląda Mucha nago - partnerka nie miała łatwo.
Wojewódzki i Mucha wymieniają się ciosami, bowiem najpierw ona mówiła o tym jaki był z nim seks, on komentował jak wygląda Mucha nago – partnerka nie miała łatwo.

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Mucha nie ukryła tego! Nie uwierzysz kto jest jej partnerem

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pierwszy cios został wymierzony przez Wojewódzkiego, który we własnej biografii poświęcił sporo miejsca Annie. Aktorka w odpowiedzi odniosła się do możliwości celebryty w łóżku. Jej ocena nie była zbytnio przychylna królowi TVN. Wojewódzki w takiej sytuacji postanowił odpowiedzieć w bardzo dotkliwy sposób, odnosząc się do angażu Muchy w popularnym serialu.

Wojewódzki twierdzi, że Mucha w serialu, to tylko i wyłącznie jego zasługa. Dziennikarz miał załatwić pracę swojej partnerce przy pomocy jednego telefonu i szerokich znajomości. Wszystko opisał dość dokładnie w swojej biografii. Na razie aktorka nie odniosła się do tych stwierdzeń.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Lara Gessler wyprawiła wielką imprezę. Kto się pojawił?

– Co najzabawniejsze, w ogóle nie myślała o aktorstwie. Zaproponowałem jej, że zadzwonię do Ilony Łepkowskiej, która pisała wówczas nabierającą rozpędu sagę „M jak miłość”, z pytaniem, czy może znalazłaby coś dla Ani – wspomina Król TVN.

POLECAMY:

Wieniawa i Ciupa zaliczyły ogromną wpadkę! Tego się nie wybacza
Arnold Boczek już tak nie wygląda! To nieprawdopodobne!
To już pewne! Mandaryna zdradziła sekret Wiśniewskiego!
Magda Gessler apeluję do Polaków! To ważne przesłanie
Doda przerywa milczenie i komentuje wstrząsającą śmierć

TVN Kuba Wojewódzki i Mucha wymieniają się ciosami, bowiem najpierw ona mówiła o tym jaki był z nim seks, on komentował jak wygląda Mucha nago – partnerka nie miała łatwo.