Magda Gessler ma poważny problem. Tak źle jeszcze nie było!
fot.: Magda Gessler, screen/ YouTube

7 listopada „Kuchenne rewolucje” i Magda Gessler zawitają do Warszawy, gdzie będą ratować będącą w opałach restaurację z kuchnią orientalną. Jeśli wierzyć zapowiedziom umieszczonym na portalu Instagram i Facebook, Królowa TVN i jurorka programu MasterChef, będzie musiała zaradzić coś nie tylko na niesmaczne jedzenie, ale także na wszechobecny brud. Udostępnione fragmenty programu nie nastrajają optymistycznie.

„To najgorsze sajgonki, jakie w życiu jadłam” – gdy Magda Gessler wypowiada takie słowa, to znak, że naprawdę jest źle, bo przecież kto jak kto, ale ona wie co mówi. W warszawskiej restauracji prowadzonej przez niedoszłego lekarza, emigranta z Dalekiego Wschodu jest pusto, brudno i śmierdząco. Królowa TVN zmuszona zostanie do zamknięcia całego lokalu, bowiem warunki, jakie panują na zapleczu urągają wszelkim zasadom obowiązującym zakład zbiorowego żywienia.

Czytaj też: Wieniawa idzie drogą Kurdej Szatan? To może być jej koniec w TVP!

Jurorka show MasterChef obnaża niewiedzę właściciela i jego brak umiejętności prowadzenia lokalu do tego stopnia, że w pewnym momencie słyszymy, jak ostrzega, że wszystko jest na najlepszej drodze do tego, by zamknąć przybytek na dobre i uznać tę rewolucję za nieudaną.

7 listopada „Kuchenne rewolucje” odwiedzą stolicę

7 listopada "Kuchenne rewolucje" i Magda Gessler będą w stolicy. Instagram zastanawia się, czy Królowa TVN i jurorka MasterChef sprosta wyjątkowemu wyzwaniu
fot.: Magda Gessler, screen/ Instagram

Faktycznie, nie ma się co dziwić, bowiem fragmenty show opublikowane w serwisie Instagram ukazują, jak brudna i zagrzybiona jest kuchnia, z której wychodzą posiłki. Magda Gessler jest wyraźnie zszokowana tym, co widzi i z troski o własne zdrowie czym prędzej ucieka, bo przebywanie w tym wnętrzu grozi chorobą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Żenujące zachowanie Górniak! Wprost brak na to słów

W historii programu „Kuchenne rewolucje” nieudane próby reanimacji restauracji nie zdarzają się często, ale być może dziś, 7 listopada będziemy świadkami właśnie takiego wydarzenia. Czy Królowa TVN da radę dokonać czegoś, co z pozoru wydaje się być niemożliwe? Przekonamy się już dziś wieczorem.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

źródło: Instagram, Facebook

POLECAMY:

Lara Gessler zmieszana z błotem! Ludzie nie mieli dla niej litości
Edyta Górniak zdecydowała się na trudny krok! Wszystko pokazała publicznie
Magda Gessler zdradza swój sekret. Jest to olbrzymi problem!
Panowie lepiej usiądźcie! Wieniawa pokazała stanowczo za dużo!
Sensacja w Rolnik szuka Żony. Czy Anna i Jakub jednak się na to zdecydują?!