Edyta Górniak zdecydowała się na trudny krok! Wszystko pokazała publicznie

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Premiera programu TVN „My Way” już 6 Listopada. Głównym bohaterem programu będzie Edyta Górniak, która postanowiła po wielu latach zdać egzamin na prawo jazdy. Gwiazdę w staraniach o upragnione „prawko” dzielnie wspiera Alan Górniak. Aktualnie przede wszystkim widzowie programu są już po emisji pierwszego odcinka. W kolejnym popularna piosenkarka miała poddać się egzaminowi z części teoretycznej na temat między innymi budowy samochodu. Dziś już wiemy jaki rezultat w tym sprawdzianie osiągnęła diwa polskiej muzyki popularnej.

Edyta Górniak robi prawo jazdy

Edyta Górniak to znana piosenkarka, której kariera nabrała olbrzymiego rozpędu w 1995 roku, kiedy to podczas konkursu Eurowizji zajęła najwyższe w historii Polski – drugie miejsce. Dziś artystka jest już ikoną polskiego show biznesu. Niedawno gwiazda występowała w roli jurorki w popularnym programie TVP – The Voice of Poland. Następnie wokalistka objęła tą samą rolę, lecz w programie dla najmłodszych piosenkarzy – The Voice Kids. Aktualnie Edyta Górniak jest gwiazdą najnowszego programu TVN pt. „My Way”, za sprawą którego postanowiła po wielu latach zrobić sobie prawo jazdy.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„My Way” premiera 6 listopada

Czytaj też: Jest coraz gorzej! Ryszard Kotys bardzo ciężko chory

„W przygotowaniach do egzaminu przede wszystkim gwiazdę będą wspierać przebojowi trenerzy auto szkoły, którzy natychmiast zareagują i pomogą jej w każdej trudnej sytuacji. To nie wszystkie niespodzianki, jakie producenci programu przygotowali dla Edyty. Drogowe gry miejskie, wizyta w myjni, na poligonie oraz jazda w najgorszych warunkach pogodowych – to tylko niektóre z „atrakcji”, z którymi będzie musiała się zmierzyć popularna piosenkarka. Czy wyjdzie z nich obronną ręką? – czytamy na oficjalnej stronie programu „My Way”.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj również: Marta Manowska zdradza szczegóły The Voice Senior

Na czym polega program „My Way”?

Premiera programu TVN "My Way" już 6 Listopada. Głównym bohaterem będzie Edyta Górniak,  która postanowiła po wielu latach zdać egzamin na prawo jazdy.
Edyta Górniak/ screen YouTube

Zobacz też: Wielka gwiazda Hollywood u Wojewódzkiego! Fani zaskoczeni

Premiera programu TVN „My Way” już 6 Listopada. Głównym bohaterem programu będzie Edyta Górniak, która postanowiła po wielu latach zdać egzamin na prawo jazdy. W ostatnim odcinku piosenkarka była uczona przez instruktorów pod kątem znajomości budowy samochodu. Właśnie z tej kategorii piosenkarka miała w najbliższym czasie zaliczać egzamin teoretyczny. Niestety z informacji podanych przez media – Edyta Górniak egzamin oblała. Wygląda na to, że w najbliższym odcinku nauczyciele gwiazdy będą musieli jeszcze raz zająć się wcześniej omawianym tematem.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Natalia Siwiec zmieniła się nie do poznania! W sieci zawrzało

Dramat w „Big Brother”! To co zrobili mieszkańcy jest obrzydliwe!

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Skandal w „Top Model”! Widzom puściły nerwy
Katarzyna Cichopek wyśmiana w sieci! Ludzie bezlitośni
Joanna Krupa w szpitalu! Fani zamarli
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →