Żenujące zachowanie Górniak! Wprost brak na to słów

Udostępnij:

Dziś wieczorem TVN wyemituje 2 odcinek show „My way” z Edytą Górniak w roli głównej. Jego założenie jest proste, bowiem chodzi w nim o obserwowanie, jak piosenkarka, która zajęła drugie miejsce na Eurowizji z piosenką „To nie ja” uczy się do egzaminu na prawo jazdy. Niestety, pierwszy odcinek programu spotkał się ze sporą krytyką zarówno fanów, jak i fachowców. Czy druga odsłona podniesie poprzeczkę?

Edyta Górniak nazywana jest divą i nie bez powodu, bo możliwości wokalne porównywane są do tych, jakimi dysponowała Whitney Houston. Ale divę przypomina ona także ze względu na swoje zachowanie, bo Edyta Górniak słynie z nadwrażliwości i lekkiego „oderwania” od rzeczywistości.

Czytaj też: Wojewódzki i Mucha na wakacjach?! Król TVN komentuje

Jednym z argumentów potwierdzających tę obserwację jest fakt, że 46-letnia gwiazda nie dorobiła się do tej pory tak ważnego dokumentu, jakim jest prawo jazdy. Widocznie nie potrzebowała go, bowiem do tej pory, wzorem wielkich gwiazd, wszędzie była wożona.

Czy w 2 odcinku „My way” Edyta Górniak założy coś wygodniejszego?

2 odcinek show TVN "My way" już dziś. Czy Edyta Górniak zdobędzie prawo jazdy? Czy wokalistka znana z hitu "To nie ja" jest materiałem na kierowcę?
fot.: Edyta Górniak, screen/ Instagram

Dzięki programowi produkcji TVN pt. „My way”, którego 2 odcinek zobaczymy już dziś, sytuacja ta ma się zmienić, ale jak na razie nic nie wskazuje na to, żeby wokalistka znana z hitu „To nie ja” była dobrym materiałem na kierowcę.

Czytaj też: Anna Wendzikowska w bardzo skąpym bikini. Odsłoniła wszystko!

Największym zarzutem, jaki krytycy mieli do pierwszego odcinka show jest fakt, że utrwala on stereotyp głupiutkiej, roztrzepanej kobiety, która stwarza zagrożenie za kierownicą. Faktycznie, Edyta Górniak ubiera się na pierwszą lekcję jazdy jak na rozdanie Fryderyków, z butami na wysokich szpilkach włącznie. Oprócz tego, nie umie rozróżniać kierunków i cały czas chichocze jak nastolatka na dyskotece w podstawówce.

Czy 2 odcinek programu TVN „My way” będzie miał wyższy poziom? Czy wielka diva polskiej estrady zdobędzie w końcu prawo jazdy? Przekonamy się już niebawem.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Krupa i Górniak publicznie zmieszane z błotem! Nie uwierzysz o co poszło
Roksana Węgiel razem z Cristiano Ronaldo? Internet oszalał! Znamy szczegóły
Okropna wpadka Magdy Gessler! Reakcja fanów bezcenna
Polska: Kobieta pobita i podpalona na ulicy! Powód zbrodni jest przerażający!
Julia Wieniawa w odważnej sesji odsłoniła ciało! Gorące zdjęcia

, , , ,