Magda Gessler zdradza swój sekret. Jest to olbrzymi problem!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magda Gessler jako bizneswoman? Magda Gessler to bez wątpienia jedna z największych gwiazd stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje. Restauratorka jest bardzo aktywna na portalu społecznościowym Instagram, gdzie jej poczynania obserwuje wiele tysięcy fanów. Z kolei na Facebooku liczba obserwujących Magdę Gessler wynosi już ponad milion! Z tego powodu restauratorka jest jedną z największych gwiazd polskiego show biznesu, z którą media wręcz uwielbiają przeprowadzać wywiady. Niestety w tych sytuacjach często dochodzi do dosyć niecodziennych sytuacji o których postanowiła się zwierzyć gwiazda TVN.

Czytaj też: Jest coraz gorzej! Ryszard Kotys bardzo ciężko chory

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magda Gessler to bez wątpienia jedna z największych gwiazd stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje. Restauratorka pracę w mediach rozpoczęła w 2010 roku, a jej pierwszym programem, który poprowadziła były (i wciąż jest) Kuchenne Rewolucje. Na dodatek królowa TVN prowadzi również szereg własnych interesów wśród których możemy wyróżnić między innymi sieć restauracji oraz własną firmę zajmującą się produkcją lodów. W telewizji restauratorkę możemy również zobaczyć w takich programach kulinarnych jak MasterChef oraz Sexy Kuchnia Magdy Gessler na kanale Food Network Polska. Na dodatek gwiazda jest bardzo aktywna na portalu Instagram.

Czytaj też: Doda w bikini robi furorę w sieci. Instagram oszalał!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Gessler jako bizneswoman

Magda Gessler jako bizneswoman?   jedna z największych gwiazd stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje. Restauratorka jest aktywna na portalu Instagram.
Magda Gessler/ screen YouTube

Nie ulega wątpliwości, że Magda Gessler jest jedną z najważniejszych osób w polskim show biznesie. Niegdyś królowa TVN zaczynała swoją pracę od jednego programu, a dziś możemy ją oglądać w takich programach jak MasterChef, Sexy Kuchnia Gessler na kanale Food Network. Na dodatek programy z restauratorką zyskują popularność poza granicami naszego kraju. W takiej sytuacji nie ulega wątpliwości, że Magda Gessler jest bardzo atrakcyjną postacią dla mediów pod kątem przeprowadzanych wywiadów. Niestety przed ich wykonaniem dochodzi do szeregu sytuacji, z którymi Magda Gessler nie za bardzo lubi się spotykać.

-Gdy przygotowuję się do konferencji albo nagrań, wykonuję tyle telefonów, że moi makijażyści nie mają ze mną łatwo. Pędzelki do malowania często lądują u mnie w nosie lub w ustach, bo jestem niepokorna – mówi Faktowi Gessler. Dlaczego tak się dzieje? Magda Gessler po prostu zajmuję się sporą ilością interesów, które musi kontrolować na bieżąco. Bez wątpienia jest to typowa bizneswoman.

POLECAMY:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Gessler zrywa z obecnym życiem? Jej deklaracja zszokowała Polaków
Szok! Nie uwierzysz jak Ania Bardowska nazwała córkę
Szok w MasterChef. „TO” Gessler dostała do spróbowania
Masakra! Tego widzowie „Rolnik szuka żony” się nie spodziewali
Justyna Żyła publicznie zmieszana z błotem za to zdjęcie! Nie wytrzymała
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →