Kurdej Szatan już tak nie wygląda. Co ona ze sobą zrobiła?!
Fot.: Barbara Kurdej Szatan, screen/ YouTube

Metamorfoza jaką przedstawiła na portalu Instagram Barbara Kurdej Szatan wprawiła fanów w zakłopotanie. Zdjęcie aktorki serialu produkcji TVP pod tytułem „M jak Miłość” oraz byłej już prowadzącej między innymi program „The Voice Kids” spotkało się ze zdecydowanym protestem użytkowników tego portalu społecznościowego.

Ostatnimi czasy coraz głośniej robi się wokół Barbary Kurdej Szatan, aktorka, którą wszyscy pokochaliśmy za jej rolę w serii reklam Play, czy serialu produkowanym przez stacje telewizyjną TVP pod tytułem „M jak Miłość” postanowiła pójść na wojnę ze swoim dotychczasowym głównym pracodawcą.

CZYTAJ TEŻ: Wygląd Magdy Ogórek przeraża! Polacy zszokowani (FOTO)

Aktorka od jakiegoś czasu otwarcie popiera Koalicję Europejską oraz środowiska LGBT w naszym kraju. Także na portalach społecznościowych, między innymi na Instagramie wyraziła jasno swoje poparcie dla parady równości, która odbywała się w Warszawie.

Także w wyborach samorządowych poparła kandydaturę Trzaskowskiego na prezydenta stolicy. Wszystkie te ruchy nie spotkały się z zadowoleniem wśród włodarzy TVP. Dlatego postanowili ukrócić współpracę z aktorką, odbierając jej prowadzenie kilku programów, między innymi „The Voice Kids”, czy „Dance, Dance, Dance”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Metamorfoza Kurdej Szatan nie spodobała się fanom

Metamorfoza jaką przedstawiła na Instagram Kurdej Szatan (M jak Miłość, TVP)  wprawiła fanów w zakłopotanie. Aktorka nie poprowadzi już The Voice Kids.
Fot.: Barbara Kurdej Szatan, screen/ Instagram

Jak widać z jej aktywności na portalu Instagram aktorka stara sobie radzić z nowymi ograniczeniami. Jednakże ostatnio Basia Kurdej Szatan podzieliła się zdjęciem, na którym pokazuję metamorfozę jaką mogłaby przejść. Pozuje na zdjęciu w czarnowłosej peruce i pyta się fanów, czy taka zmiana wyszłaby jej na korzyść.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wieniawa pokazała się prawie nago! Baron dosadnie to skomentował

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kurdej Szatan metamorfoza. Wielbiciele Barbary Kurdej Szatan zdecydowanie sprzeciwili się takiej zmianie, wyrażając swoje opinie bardzo dobitnie. Dlatego zdecydowana większość uważa, że aktorka zdecydowanie lepiej wygląda w swoim blondzie. Znalazł się nawet fan, który porównał ją na tym zdjęciu do dawnej gwiazdy Disco Polo Shazzy, co aktorka skwitowała ze śmiechem.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Wojewódzki ostro przegiął! Tych słów mu nie wybaczą
Kurdej Szatan podjęła decyzję! Fani przeżyli chwilę grozy!
Tak naprawdę wygląda Gąsiewska! Fani w szoku
Roxie Węgiel w wyzywającej sesji na Instagram! Co ona z sobą robi? Nie zostawili na niej suchej nitki
Fani w szoku! Tak naprawdę wygląda mieszkanie Paździocha