Fronczewski wylądował w szpitalu! Jest źle
Piotr Fronczewski, screen/YouTube

Piotr Fronczewski musiał jechać do szpitala, jego choroba przybrała na sile – jaki jest obecnie jego stan zdrowia? Aktor popularnego serialu telewizji Polsat „W Rytmie Serca”, od dawna boryka się z chorobą kardiologiczną. Teraz jednak przybrała ona na sile. Fronczewski przeżył chwile grozy.

Gdy o nim myślimy, widzimy aktora, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Zasłynął głębokim, cudownie brzmiącym głosem oraz niesamowitym talentem, którym raczy nas od dawien dawna zarówno w kinach, serialach jak i na deskach teatru.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tak naprawdę wygląda Gąsiewska?! Internet oszalał

Wszyscy pamiętamy chwile grozy, gdy w zeszłym roku Piotr Fronczewski prosto z teatru jechał do szpitala, gdyż choroba dała o sobie znać. Był to pierwszy poważny atak serca. Sam aktor o swoim stanie zdrowia nie mówi źle, wręcz przyznaje że się do tego już przyzwyczaił. Fronczewski od jakiegoś czasu choruje bowiem na arytmię, teraz jego zdrowie jest najważniejsze.

Piotr Fronczewski i jego choroba – chwile grozy aktora serialu „W Rytmie Serca”

Piotr Fronczewski w szpitalu, choroba przybrała na sile - jaki jest obecnie jego stan zdrowia? Aktor popularnego serialu telewizji Polsat "W Rytmie Serca"
Piotr Fronczewski, screen/YouTube

Tym razem jedna było inaczej. Opis zdarzenia, które miało miejsce mrozi krew w żyłach. Okazuje się bowiem, że Piotr Fronczewski czując niepokojące objawy postanowił sam pojechać do szpitala.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Opowiada, że najpierw poczuł pierwszy ostry ból w klatce piersiowej, inny niż zwykle. Czuł się coraz gorzej. Jak sam wspomina, bał się że zaraz serce wyskoczy z piersi. Wszystko miało miejsce w kinie, jednakże ze względu a coraz silniejsze objawy aktor zdecydował się natychmiast jechać do szpitala. W trakcie drogi stan pogarszał się.

CZYTAJ TAKŻE: Kuba Wojewódzki znika z TVN? Wiemy kiedy to nastąpi

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Na całe szczęście Piotr Fronczewski szczęśliwie dotarł na oddział Kardiologii gdzie została m udzielona niezbędna pomoc medyczna. Okazało się, że Fronczewski przeżył kolejny atak serca – choroba znowu dała o sobie znać.

Panie Piotrze Fronczewski – życzymy aby zdrowie dopisywało oraz wielu sukcesów zawodowych nie tylko w telewizji Polsat!

POLECAMY:

Odszedł na zawsze. Już nie zobaczymy ich w „Kiepskich”
Linkiewicz upokorzona! W pośpiechu usuwa zdjęcia z Insta
Julia Wieniawa i Baron w końcu się zdecydowali!
Boczek z „Kiepskich” przeżył koszmar! Trwa walka o życie
Nowe informacje o zdrowiu Kotysa! Jest źle