Szokująca i skandaliczna decyzja w „Top Model”! Wiemy dlaczego
fot.: Joanna Krupa, Michał Piróg, screen/ YouTube

Premierowy podcinek show TVN „Top model”, który stacja wyemituje dziś, 11 listopada będzie wyjątkowy, bowiem zaczyna się Fashion Week! Ale zanim dowiemy się, kto z uczestników zdobędzie najwięcej pokazów, przypomnijmy sobie, kto odpadł podczas zeszłego odcinka. Decyzją jurorów z programem pożegnali się Michał Gała i Ania Jaroszewska. W krótkim wywiadzie, jaki możemy zobaczyć wchodząc na Instagram programu, Joanna Krupa uchyliła rąbka tajemnicy stojącej za tym wyborem. Okazuje się, że to ona osobiście zawalczyła, by Klaudia El Dursi pozostała w programie, a show opuściła Ania. Decyzja ta podzieliła fanów, bowiem mają oni za złe, że Michał Piróg nie skorzystał z możliwości uratowania Ani.

Czytaj też: Tajner szczerze o nowej dziewczynie Michała. Padły ostre słowa!

„Top model”, którego nowy odcinek zobaczymy dziś, 11 listopada, rządzi się swoimi prawami. Jednym z nich jest zasada, że z odcinka na odcinek zmniejsza się liczba uczestników. Teraz w show została już tylko szóstka z nich: Sandra Dorsz, Klaudia El Dursi, Olga Kleczkowska, Kinga Wawrzyniak, Stanisław Obolewicz i Dawid Woskanian. To oni powalczą o finał i wygraną, ale zanim to się stanie, muszą przebrnąć przez Fashion Week. W tej edycji show zapowiada się on wyjątkowo, bowiem odbędzie się w malowniczym Stambule.

11 listopada „Top Model” odwiedzi Fashion Week w Stambule

11 listopada nowy odcinek show "Top model" (TVN). Joanna Krupa i Michał Piróg wysyłają uczestników na Fashion Week. Instagram krytykuje decyzję modelki.
fot.: Joanna Krupa, screen/ Instagram

Do finału programu zostało już niedużo czasu, bowiem zaplanowany on jest na 25 listopada. Nadal nie wiadomo, czy weźmie w nim udział Joanna Krupa, bowiem właśnie została ona mamą i poświęca się opiece nad córeczką. Nawet jeśli gwiazdy TVN nie zobaczymy w finałowym odcinku „Top model”, to z pewnością ona i Michał Piróg zagoszczą na naszych ekranach już dziś, 11 listopada.

Czytaj też: Tego Anna Mucha nie zdradza każdemu. Będziecie w szoku!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Przekonamy się, czy Klaudia El Dursi spełni nadzieje, które pokłada w niej Joanna Krupa i udowodni krytykom na portalu Instagram, że jest materiałem na topową modelkę.

źródło: Instagram, Facebook

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

POLECAMY:

Edyta Górniak miała dość! Teraz zdradza powody wyjazdu z Polski
Nowe Kuchenne Rewolucje. Magda Gessler przed karkołomnym zadaniem!
„To chore”! Na to Wiśniewski pozwolił swojej córce
Zaskakujące zadanie w MasterChef! Uczestnicy w szoku
Szokująca decyzja Rolnika! Manowską wryło