Edyta Górniak miała dość! Teraz zdradza powody wyjazdu z Polski

Udostępnij:

Edyta Górniak przez wiele lat żyła w Los Angeles w USA. Dziś ponownie żyje w Polsce,  gdzie jest gwiazdą takich programów telewizyjnych jak The Voice of Poland oraz The Voice Kids a również My Way. Bez wątpienia Edyta Górniak jest jedną z największych gwiazd polskiego show biznesu muzycznego. W jednym z wywiadów postanowiła powiedzieć co ją przekonało do wyjazdu z Polski do Stanów Zjednoczonych.

Edyta Górniak i USA

Czytaj też: Edyta Górniak zdradza swój sekret. Fani w szoku

Edyta Górniak przyznała,  że wyjazd do Los Angeles w był motywowany dobrem jej syna – Allana. Gwiazda The Voice of Poland i The Voice Kids chciała,  aby jej syn rozwijał się i wyznawał podobne wartości jak jego mama. Dziś Allan Krupa uczęszcza do szkoły średniej o profilu wojskowym. Wielokrotnie W swoich publicznych wypowiedziach wyznawał olbrzymią miłość do swojej ojczyzny.

Edyta Górniak przez wiele lat żyła w Los Angeles w USA. Dziś  żyje w Polsce,  gdzie jest gwiazdą The Voice of Poland oraz The Voice Kids a również My Way
Edyta Górniak/ screen YouTube

Czytaj też: Borys Szyc znów to zrobił! To zdjęcie mówi wszystko

Uwielbiam odkrywać i uczyć się. Kiedy zostałam mamą, na chwilę osiadłam na stałe w jednym miejscu. Gdy Allan skończył 5 miesięcy, zaczęłam zabierać go ze sobą. Na początku lataliśmy do Wielkiej Brytanii, Włoch i Portugalii. Potem także do Azji i Stanów Zjednoczonych. Gdy dorastał, zaczęłam uczyć go obserwować ludzi i różnice kulturowe. Zwracałam zawsze jego czujność i uwagę, by przysłuchiwał się, by był komunikatywny, otwarty i odkrywał – w relacji do różnorodności świata – samego siebie. By potrafił dostrzegać i szanować różnice poglądów, w tym także religijnych, historycznych i politycznych W szkole, do której uczęszcza, także uczą dzieci dyskutowania na temat nie tylko przeszłości, ale także przyszłości świata i zapisywania jego historii.

Górniak w USA

Piosenkarka przyznała,  że bardzo by chciała, aby jej syn wyznawał podobne wartości.

Chciałabym, aby mój syn wyznawał filozofię życia podobną do mojej: aby walczył o wartości najwyższe, aby podziwiał świat i postrzegał różnorodność kultur jako piękno. Stąd pomysł, by Allanek chodził do międzynarodowych szkół, kolejno francuskiej, amerykańskiej, a teraz także katolickiej. Stany Zjednoczone, a szczególnie stan Kalifornia to miejsce, które daje możliwość bardzo szerokiego spektrum rozwoju: emocjonalnego, intelektualnego, duchowego i artystycznego zarazem.

Tagi: Edyta Górniak, USA, The Voice of Poland

POLECAMY:

Justyna Żyła zalicza wpadkę. Fani szydzą z jej stroju
Atak na rodzinę gwiazdy „TzG”! Fanom puszczają nerwy
Edyta Górniak wyznała prawdę! To on jest jej facetem życia
Skandal w TVP! Uczestniczka bierze lesbijski ślub
Szokująca decyzja TVP. Wiemy kto zastąpi Kurdej Szatan!

, , , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →