Tego Anna Mucha nie zdradza każdemu. Będziecie w szoku!

Anna Mucha i jej wiek to interesująca kwestia dla fanów aktorki serialu M jak Miłość, którą na portalu Instagram obserwuję już ponad 600 tysięcy osób! Ile lat ma Anna Mucha? Wiele osób może być w szoku, lecz aktorka mimo zmiany przysłowiowego kodu z przodu wciąż trzyma się wręcz wspaniale i ciężko jej przypisać taki wiek!

CZYTAJ TEŻ: Edyta Górniak miała dość! Teraz zdradza powody wyjazdu z Polski

Anna Mucha to przede wszystkim gwiazda serialu M jak Miłość i stacji TVP. Aktorka jest bardzo popularna i lubiana, a dowodem na poparcie tejże tezy może być choćby ilość obserwujących ją na portalu Instagram fanów. Mucha przez parę lat była związana z Kubą Wojewódzkim. Aktualnie według mediów aktorka najprawdopodobniej jest sama, ponieważ w styczniu tego roku miała rozstać się z dotychczasowym partnerem, z którym posiada dwójkę dzieci.

Anna Mucha i jej wiek to interesująca kwestia dla fanów aktorki serialu M jak Miłość,  którą na portalu instagram śledzi wielu fanów. Ile lat ma Anna Mucha?
Anna Mucha i jej wiek to interesująca kwestia dla fanów aktorki serialu M jak Miłość, którą na portalu Instagram śledzi wielu fanów. Ile lat ma Anna Mucha?

CZYTAJ TEŻ: Nowe Kuchenne Rewolucje. Magda Gessler przed karkołomnym zadaniem!

Anna Mucha i jej wiek to interesująca kwestia dla fanów aktorki serialu M jak Miłość

Ile lat ma Anna Mucha? Z pewnością nastolatką już nie jest, lecz gdyby się postarała, to być może jeszcze zostanie zapytana o dowód w sklepie. Gwiazda serialu M jak Miłość przyszła na świat 26 kwietnia 1980 roku w Warszawie. Aktualnie aktorka ma 39 lat, a już za prawie pół roku skończy 40! Jesteście w szoku? Bo my tak zważywszy na fakt, jak aktualnie prezentuje się Ania.

Kim jest Anna Mucha

Anna Mucha to aktorka, która karierę aktorską zaczynała od gry w produkcjach takich czołowych reżyserów, jak między innymi Steven Spielberg. Następnie Muchę mogliśmy poznać w między innymi Młodych Wilkach czy w serialu Matki, Żony i Kochanki. Aktualne aktorka jest jedną z największych gwiazd kultowego serialu M jak Miłość, którego emisja odbywa się w TVP2.

POLECAMY:

„To chore”! Na to Wiśniewski pozwolił swojej córce
Zaskakujące zadanie w MasterChef! Uczestnicy w szoku
Szokująca decyzja Rolnika! Manowską wryło
Oto prawdziwy wygląd Kurdej Szatan. Ludzie oniemieli
Anna Mucha powiedziała co o tym myśli. Ludzie zaniemówili!

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →